Ти тут

Секрети молодості.

Відео: Секрети молодості

У цій статті я вирішила зібрати кілька найбільш ефективних комплексів вправу для збереження і повернення молодості. Існує безліч систем і практик, покликаних омолоджувати омолоджувати організм, в кожній з яких є свої секрети. Багато з цих практик дуже складні. Тут я публікую тільки ті комплекси вправ, які можна виконувати без серйозної попередньої підготовки, тому що хочу, що б кожен з моїх читачів зміг знайти свій секрет молодості!

Відео: Як виглядати в 47 на 18? Секрети молодості Масако Мізутані. фітнес ТВ

Секрет молодості від тибетських лам.

Ці вправи доступні кожній людині, корисні для всіх - для чоловіків і жінок, для людей будь-якого віку.




Дана система вправ була вперше описана в книзі Пітера Келдер, яка вийшла в 1938 р англійською мовою, а потім, в 1994 р, - російською. Автор пише, що це древня тибетська ритуальна практика - таємна практика тибетських лам, які використовували її для збереження здоров`я і досягнення вічної молодості. Тисячоліттями вона зберігалася в глибокій таємниці ...

Секрет молодості - ефірна гімнастика.

Найбільша цінність даної методики полягає в тому, що в результаті її практики поліпшується циркуляція крові, йдуть застої, приходить в норму нервова система, підвищується тонус і загальна працездатність, виліковуються безсоння, неврози, настає одужання після безлічі хвороб. Сповільнюється процес старіння, і організм омолоджується в прямому сенсі слова ...

Відео: Секрети молодості і краси японських жінок. 36BBB - що це ?!

Секрет молодості - цигун.

Я вибрала цей дивно легкий і приємний комплекс омолоджуючих вправ від Хуашаньской школи цигун. Але вистачить слів - давайте подивимося відео ...

Кожен з цих омолоджуючих комплексів ідеально підходить для сучасного ритму життя і не забирає багато часу. Отже, що буде Вашим секретом молодості?

Інші вправи для омолодження:

  • фейсбілдінг
  • 8 вправ для омолодження особи (Шаманська практика)
  • Омолодження - одна вправа!
  • Даосская практика для омолодження обличчя

Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення