Ти тут

Бальзам для збільшення об`єму волосся

Секрет здорового волосся

«... Краса людини багато в чому визначається видом його волосся, причому краса як жіноча, так і чоловіча. Адже саме волосся надають неповторний вигляд людині. А красу і здоров`я зраджує волоссю, перш за все, обсяг. Я хочу розповісти рецепт бальзаму для збільшення об`єму волосся. Волосся при цьому не склеюються, не втрачають блиску, стають слухняними, зберігають пишність в зібраної зачісці. А якщо на волоссі хімічна завивка, то волосся стає тільки більш красивими.

  • Рецепт такий: дозування взята в залежності від довжини волосся. А що залишиться, можна зберігати в холодильнику. У 500 г води влити половину чайної ложки олії, заварити клейстер (можна використовувати борошно, але крохмаль - краще!). Після миття волосся, коли волосся почнуть підсихати, нанести на волосся отриману густо-рідку масу, як звичайний гель, тільки рідшою концентрації. Вода володіє антистатичним дією, добре вбирається сама і сприяє всмоктуванню в волосся інших компонентів. Крохмаль (мука) утворює плівку, яка захищає волосся від висихання, перешкоджає випаровуванню з волоса води і масла, масло робить волосся блискучим і еластичними ».

  • Поділися в соц мережах:

    Схожі повідомлення