Ти тут

Омолоджуючий ефект музики моцарта

Жив-був старий хворий маршал. Звали його Рішельє Луї Франсуа де Віньро. Йому було 78 років. Зовсім підкосили його хвороби. І ось лежить він на смертному одрі, очі закриті, тільки губи трохи ворушаться. Коли прислухалися до вщухають шепоту старого, то почули його останнє прохання вмираючого. А просив він, щоб в його останні хвилини при ньому зіграли його улюблений концерт Моцарта. Як було відмовити людині в його передсмертне прохання? Прийшли музиканти і заграли ...

Коли затихли останні звуки музики, то близькі очікували побачити відійшов в інший світ маршала. Але сталося диво! Вони побачили, що на їхніх очах вмирає став оживати. Прослуханий концерт Моцарта "відігнав" смерть і повернув людині життєві сили. Рішельє Луї Франсуа де Віньро поправився і прожив до 92 років. Хочете, вірте, хочете, ні, але цю історію дивного воскресіння знає вся Європа.




Музика Моцарта, володіє універсальним позитивним ефектом впливу. Численними дослідженнями доведено, що прослуховування музики Моцарта підсилює нашу мозкову активність. Цей феномен названий ефектом Моцарта. Музика Моцарта покращує слух, зір, просторове сприйняття. Надає заспокійливу дію. І ... ОМОЛОДЖУЄ! Чи є наукове пояснення даного ефекту? Так, можна знайти багато статей на цю тему - досить набрати в пошуковику "ефект музики Моцарта".

Відео: Моцарт Класична музика (6часов) - Mozart Piano

Я ж пропоную Вам не просто перевірити омолоджуючий ефект цієї музики на собі.

  1. Скачайте музику Моцарта з інтернету.
  2. Запишіть на диск і слухайте хоча б півтори-дві години в день.
  3. Поставте перед програє пристроєм питну воду в включіть музику Моцарта. Пийте цю воду і умивайте нею особа перед сном.

Відео: Молоді уві сні! Медитація Регенерації клітин

Я збираюся теж провести цей експеримент і особисто переконатися в омолоджуючий ефект музики Моцарта... або його відсутності. Сьогодні я записала музику Моцарта на диск, який буду слухати по дорозі на роботу і назад.

І Ви теж можете провести такий експеримент - тут музика Моцарта.


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення