Ти тут

Партнерські програми для сайту.

(Партнерські програми, з якими співпрацює сайт "Практикум Здорового Способу Життя")

Партнерські програми для сайту - тізерна реклама.

Ця партнерська програма підходить як для сайтів схожої тематики (про здоровий спосіб життя), так і для сайтів будь-якої іншої тематики. Ви самі вибираєте, які оголошення показувати на своєму сайті, а які - ні. При виборі розділів оголошення для показу на сайті Ви можете керуватися не тільки темами оголошень, але і ціною за клік, яка різниться для кожного розділу. Можна такі підібрати розділи, які зацікавлять Вашу аудиторію (отже, на них будуть часто натискати).

Налаштування займає 2 хвилини (потрібно просто скопіювати код в те місце сайту, де Ви хочете розмістити рекламний блок). Сам рекламний блок теж можна легко налаштувати на свій смак і відповідно до дизайну Вашого сайту.

Виплати проводяться 2 рази на місяць.

Зареєструватися в цій партнерській програмі дуже просто - переходьте за посиланням, реєструйтеся і починайте заробляти:

gt; gt;" / Gt;

Відео: партнерки для сайту, Партнерські програми для сайтів

Партнерські програми для сайтів про здоров`я, схуднення, красі і т. Д.

Це партнерські програми, з якими співпрацює мій сайт. Для Вашої зручності я вказала для яких сайтів, на мій погляд, підійде кожна партнерська програма.

Ви можете заробити в цих партнерських програмах також якщо у Вас немає сайту, але є розсилка або популярний профіль в будь-якої соціальної мережі.

* Відсотки, пропоновані учасникам партнерських програм, вказані на момент написання статті і можуть бути змінені власниками партнерських програм.




Ось ці партнерські програми:

Партнерська програма МістікХолл - клуб здоров`я і довголіття.

Ця партнерська програма, як зрозуміло з назви, підійде для сайтів про здоров`я і довголіття, здоровий спосіб життя і омолодження. Ви можете заробляти, рекламуючи на своєму сайті або в розсилці тренінги і курси за темами: суперіммунітет, відновлення зору, здоров`я спини, суглобів і хребта, розвиток пам`яті, знахарські методи цілительства і т. Д.

Відео: Найприбутковіші партнерські програми в рунеті.

Заробіток на партнерській програмі - 40%.

gt; gt;" / Gt;

Партнерська програма Худеем99.

Як, знову ж таки, зрозуміло з назви, основний напрямок продуктів, на яких пропонується заробити в цій партнерській програмі - схуднення. Партнерська програма підходить для сайтів про схуднення, здоровий спосіб життя, правильне харчування, красу і здоров`я, а, також, для всіх сайтів і розсилок, орієнтованих на жіночу аудиторію.

Заробіток на партнерській програмі - 40%.

gt; gt;" / Gt;

Партнерська програма жіночих тренінгів.

Ще одна партнерська програма для сайтів з жіночою аудиторією - жіночі тренінги декількох популярних в рунеті ведучих. Ця партнерська програма дозволяє рекламувати найрізноманітніші тренінги: пробудження і розвиток жіночності і енергетичного потенціалу, гроші і Інфобізнес по жіночому, секрети відносин з протилежною статтю, любов і виконання бажань, щастя і благополуччя, секрети любові і сексу і багато-багато іншого, що ви можете запропонувати відвідувачкам Вашого сайту та передплатниці.

Заробіток на партнерській програмі 20-40% (на більшість продуктів - 30%).

gt; gt;" / Gt;

Партнерська програма ефективного сироїдіння.

Партнерська програма для сайтів і розсилок про сироїдіння, веганство, вегетаріанство, правильне харчування, схуднення і здоровий спосіб життя. Автор - сироїд з 4-хлетним стажем - допомагає людям переходити на сироїдіння і залишатися щасливими і здоровими сироїдами надалі.

Заробіток на партнерській програмі - 40%.

gt; gt;" / Gt;

Партнерська програма відновлення зору.

Партнерська програма відновлення зору підійде для заробітку на сайтах, присвячених проблемам зору, здоров`ю очей і здоров`ю взагалі. Але і для інших сайтів ця партнерська програма може виявитися ефективним засобом заробітку, оскільки велика частина населення страждає, в тій чи іншій мірі, такими проблемами, як короткозорість, астигматизм, далекозорість, глаукома і т. Д. Відновлення зору ефективними природними методами - приваблива альтернатива очками, лінз і, тим більше, операціями з непередбачуваними наслідками.

Заробіток на партнерській програмі - 40-50%.

gt; gt;" / Gt;

Партнерська програма Айкі-Цигун.

Партнерська програма Айкі-Цигун підходить як для сайтів про здоров`я і спорт (Айкі-Цигун для здорової спини і збільшення життєвої сили) так і для сайтів, присвячених саморозвитку, енергетиці, езотерики.

Заробіток на партнерській програмі - 25-30%.

gt; gt;" / Gt;


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення