Ти тут

Торсіонне поле людини і його корекція

Що таке торсіонні поля людини і як їх можна коригувати?

З точки зору фізики, більшість фізичних тіл (торс - статичне тіло) складається з елементарних частинок, які володіють власним обертанням. Раніше було відзначено - обертання грубої матерії це є джерело вторинних торсіонних полів. І тому всі предмети, що оточують нас всі живі і неживі системи мають своє власне «торсійним портретом», створені обертанням частинок, з яких вони, в общем-то, і складаються. Живі системи мають більш складні торсіонні поля, що не живі системи. Особливо складно влаштовано торсіонне поле, створюване тілом людини. Торсіонні поля притаманні клітинам і атомам нашого з вами організму.

Відомо, що в деяких наукових лабораторіях є дані свідчать про те, що поряд з електромагнітним біофізичним процесом в клітині і організмі в цілому існують невідомі поки що інформаційні потоки, які пов`язані з торсіонними полями. Після появи теоретичної бази біоенергетичними цілительства були зацікавлені вчені-медики. Побачивши результати доктора наук, були вельми збентежені і здивовані виду який приплив енергії (позитивної) отримували безнадійні хворі, буквально розцвітають на очах. Цілитель, як би що володіє еталоном здорової ритміки органів і тканин, налагоджує активно регулюючу матрицю на організм хворого, і змушує організм хворого працювати на зцілення.




Тибетські чорні монахи могли входити у взаємодію з людиною на енергетичному рівні. Вони буквально здійснювали чудеса: взаємодіяли на хворих, на відстані, наприклад, виліковували божевілля. За допомогою високих духовних практик моління і медитації вони вміли колосально посилювати власну енергетику і коригувати біополе хворої людини. В середині 70-х років подібну практику роботи з хворими стала успішно впроваджувати Джуна Давіташвілі. Відомо, що вона лікувала вищих посадових осіб держави та їх сім`ї, і вони були задоволені результатами

Деякі люди мають підвищений порогом слуху, інші можуть бачити в майже повній темряві. Нас це анітрохи не лякає, як майстерність видатного художника, вправного музиканта. Чому ж ми станемо відкидати дар людей, яким дано використовувати настільки всеосяжну, всеохоплююче, хоча і мало вивчене явище, як сила торсіонного поля? Разом з тим, процедура корекції торсіонного поля вимагає великої обережності. Її має право проводити тільки справжній цілитель, який має божественне благословення, присвячений в таємниці високих енергій, інакше вторгнення в ауру людини може мати важкі кармічні наслідки як для хворої людини, так і для «горе» -целітеля. Час, а разом з ним історія, є мовчазними суддями і свідками сеансів лікування.

Нещодавно у мене була пацієнтка, яка саме цим методом і допомагала і допомагає людям поправляти здоров`я, на жаль, докладно поговорити з нею про її досвіді і наскільки ефективно і які результати дають її методи лікування я не запитав. Ну як я зрозумів до неї ходять люди вельми заможні, а ці люди можна сказати завжди більше знають і даремно свої гроші не витрачають.

А як ви ставитеся до таких цілителів і зустрічалися вони вам, чи допомогли вони вам чи навпаки, напишіть в коментарях. Особисто мені і думаю, багатьом читачам даного сайту буде цікаво почути ваші думки.

Власне, чому я вирішив написати цей пост, просто буквально на цьому тижні по НТВ я побачив програму про торсіонні поля, де показували як одна жінка вилікувалася від псоріазу. І треба сказати мамі, щоб вона викинула ці свої килими (примітка, чому килими викинути дізнаєтеся, переглянувши цю передачу ось тут), які мені в дитинстві постійно доводилося витрушувати, я їх просто ненавидів =), пилосос «бджілка» видавав тільки звук і нічого більше. Гаразд, на цьому закруглююся і не забудьте підписатися на Rss оновлення.

Відео про інформаційні поля людини, теж дуже цікаве і пізнавальне, де також частково йдеться про акупунктуру (акупунктурі).


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення