Ти тут

Основи аюрведичної медицини

Основи Аюрведичній медицини

Аюрведическая медицина або аюрведа. Аюрведа вивчається багатьма вченими в світі, по суті є найстарішою формою охорони здоров`я в світі. Вона зародилася в Індії понад 8000 років тому, і вчили її протягом тисяч років в усних традиціях від досвідчених майстрів до їх учням.

Мета Аюрведи зцілення, для підтримки високої якості життя, а також збільшення тривалості життя людини. Це мистецтво повсякденному житті, яка склалася з філософських, духовних і практичних розумінь, від розуміння складності Творіння до щоденних індивідуальних потреб до приготування їжі.




Протягом тисяч років, аюрведичні принципи ніколи не змінювалися, так як ці принципи випливають з універсальних законів природи, які вічні.

На санскриті, Аюрведа (Аюр-Веда) означає «наука життя», в тому сенсі, що життя є інтеграцією тіла, розуму і свідомості. Аюрведа приділяє велику увагу профілактиці і заохочує підтримку здоров`я за допомогою дієти і способу життя, правильних методів приготування їжі, йоги і медитації, а також чищення і омолоджуючої аюрведической терапії.

Аюрведа, наука самопізнання: Індивідуальні Конституції (доши) Аюрведа стверджує, що, розуміючи свій власний унікальний характер і конституцію можна почати розуміти, як ви взаємодієте з навколишнім середовищем, і тому допомагає зробити вибір, який приведе вас до більшого здоров`я і благополуччя. У двох словах, Аюрведа визначає «хвороба» як природний кінцевий результат життя в гармонії з вашої оригінальною конституцією. Таким чином, аюрведичний підхід дуже індивідуальний і цілісний, так як ваш шлях до оптимального здоров`я відрізняється від будь-якого іншого людини, в залежності від вашої унікальної конституції, або доши, а також такі фактори, як ваші звички, ваше оточення, ваша сімейна історія хвороби, спадковість і так далі.

Аюрведическая система вважає, що ваша індивідуальна конституція (доша) записується в момент зачаття і народження, як генетичний код, що може бути виражена фізично і розумово, як схильність хворобам. Це конституції вата, питта і капха, які є системою трьох дош, або психофізіологічні динамічні принципи, які визначають індивідуальну реакцію на навколишнє середовище як фізично так і емоційно, і можуть впливати на процес розвитку хвороби, коли ваш організм виходить з рівноваги.

Багато факторів як внутрішні, так і зовнішні, можуть порушити цей баланс і привести до змін у вашій первісної конституції, які можуть призвести до розладів і хвороб. Деякі з цих факторів можуть бути емоційні і фізичні стреси, неправильне харчування і їх комбінації, фізичні травми, або сезонні і погодні зміни. Як тільки ви зрозумієте, як ці фактори впливають на вас на конституційному рівні, ви можете вжити відповідних заходів для усунення або мінімізації їх наслідків та усунення причин дисбалансу. У цьому сенсі, Аюрведа дає вам зрозуміти і отримати контроль над власним станом здоров`я.

Хочете дізнатися свою дошу (конституцію)? Тоді пройдіть тест визначення доши і відкрийте себе самого з нової точки зору.


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення