Ти тут

Японський макіяж. Вчимося робити макіяж в японському стилі

Відео: Oчень ефективний японський макіяж !!! Як зробити японський макіяж! 2016

Японський макіяж. фото №1Японський макіяж. фото №2Японський макіяж. фото №3Японський макіяж. фото №4Японський макіяж. фото №5

Дуже важливо те, що в японському макіяжі туш не використовують. Замість туші, для створення східного способу, можна нанести яскраво-рожеві тіні на верхню повіку, бажано в саму середину, а також на зовнішній кут ока.

Японські жінки, при створенні макіяжу використовують класичні кольори, при виборі помади: червоні, яскраво-малиновий, червоний. Також необхідно дотримуватися форму губ, вона обов`язково повинна бути в формі бантика. Її можна створити, якщо контурним олівцем для губ намалювати потрібну форму, а потім нанести по формі кілька шарів помади.




До речі, щодо губ, нещодавно зустрілася зі своєю подругою в торговому центрі і не відразу її впізнала. Мою увагу зачепили її шикарні губи. Вона сказала, що зробила збільшення губ в Beauty Trend. Мені дуже сподобалися її губи, та й сама вона задоволена результатом. Навіть порекомендувала мені, але мій хлопець каже, що його і так все влаштовує.

Ну а останнім етапом для завершення японського макіяжу є нанесення рум`ян на обличчя. З давніх часів, це можна простежити за картинами, японські дівчата наносять на щоки рожеві рум`яна, тому завершенням образу буде нанесення ніжно-рожевого рум`янцю на область скул.

Відео: китаянка фарбується, Ось як потрібно фарбуватися)))) MAKEUP Chinese Version No Face Transplant

Наостанок, як обіцяла, рекомендую до перегляду відео. Дивіться, як японський макіяж обожнює звичайну дівчину.


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення