Ти тут

Моз збирається ввести заборону на продаж монастирського чаю від прищів!

порожньо

З 31.12.2016 року Міністерство охорони здоров`я РФ вводить повну заборону на продаж Монастирського збору від акне і вугрової висипки на території РФ.

Спільні контрольні перевірки МОЗ РФ і Росспоживнагляду виявили, що в перевірених торгових точках від 70 до 95% знаходився в продажу Монастирський збір є небезпечною для здоров`я людини підробкою.

З`явився в Росії рік тому, Монастирський збір, зробив революцію серед населення, оскільки він став справжнім порятунком для мільйонів людей, які зіткнулися з проблемою акне і вугрової висипки. Підтверджена ефективність Монастирського збору не залишила байдужим і російських зірок, які позитивно відгукувалися про продукт.

порожньо

Уже давно в більшості країн Європи, Монастирський збір є першим засобом від прищів і акне.




Колосальна популярність і зрослий попит на даний продукт зумовили появу на ринку дешевих і не сертифікованих підробок.

На території Росії і СНД є єдиним постачальником цього товару з усіма необхідними сертифікатами та ліцензіями.

порожньо

Ось так виглядає оригінальний Монастирський збір від акне і вугрової висипки.

порожньо

Тому будьте уважні при покупці - ніколи не купуйте його у неспеціалізованих продавців або коли товар не забезпечений сертифікатом!

Будьте обачні! Захистіть себе і своє здоров`я від підробок! Ніколи не купуйте Монастирський збір за ціною, яка в рази нижче цін офіційних дилерів. Пам`ятайте, що покупка підробок не тільки - марна трата грошей, але і може завдати шкоди Вашому здоров`ю!

Після введення заборони на продаж не сертифікованого товару в Росії і країнах СНД купити оригінальний Монастирський збір можна буде тільки у єдиного офіційного постачальника, що має ліцензію виробника на продаж товару на території Російської Федерації і країн СНД і всі необхідні сертифікати відповідності.

БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ! Адже гарантією захисту від підробок може бути тільки покупка у перевіреного продавця!

порожньо


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення