Ти тут

Мій рятівник: китайські пластирі для схуднення slim patch - інструкція, відгуки

Цією історією з нами поділилася одна дівчина. Вона розповіла, як використовувала пластирі Slim Patch для схуднення. Дізнайтеся самі, з перших вуст, так би мовити, чи дійсно китайський пластир для схуднення здатний прибрати жир і целюліт?

slim patch пластирі для схуднення відгуки
Мій відгук використання Lifestream Nano від варикозу
  • Відгук про Варікобустер - крем від варикозу, де купити крем-бальзам VaricoBooster, застосування
  • Крем віск Здоров від варикозу (Cream of Varicose Veins): відгуки, ціна, застосування
  • Відгук про фітоспрей (fito spray) для схуднення: відгуки лікарів, реальних людей, де купити
  • Як мені допоміг монастирський збір отця Георгія (з офіційного сайту)
  • Як і багато жінок, з проблемою зайвої ваги я зіткнулася після народження дитини. У боротьбі із зайвими кілограмами не допомагало нічого - ні дієти, ні фізичні навантаження. Коли я одного разу поділилася своєю проблемою з подругою, вона і розповіла мені про китайські пластирі Слім патч.

    Китайські пластирі для схуднення Slim Patch

    вгору

    Подруга розповіла мені про те, що для зниження ваги - це засіб з Китаю підходить краще за всіх інших, оскільки:

    1. У його складі лише натуральні інгредієнти, а точніше - лікувальні рослини і трави;
    2. Практично блискавичне зниження ваги відбувається за сет прискорення метаболізму;
    3. Slim Patch практично не має протипоказань;
    4. Використовувати його можна в будь-який час дня і ночі. Навіть, коли ти спиш або приймаєш душ, наклеєний пластир виконує свою роботу, і ти дійсно худнеш уві сні!

    Звичайно, я спочатку піддала її слова під сумнів, як може якийсь пластир вирішити проблему зайвої ваги. Але коли через деякий час подруга зайшла до мене в гості, мої сумніви розвіялися з першого погляду на неї! Подруга виглядала, як балерина - струнка, підтягнута, помолоділа. Звичайно, я відразу ж вирішила спробувати дії Slim Patch на собі.




    Перше, що я зробила, з`ясувала, де його можна купити. Як виявилося, придбати в аптеці пластирі неможливо. Щоб уникнути поширення підробок, продається він тільки на офіційному сайті. Ціна однієї упаковки, в якій 10 шт. пластирів, мене не злякала, тому що на сайті продавалися вони зі знижкою. Тому необхідну кількість для одного «пробного» курсу мені вдалося замовити відразу і за цілком прийнятні гроші.

    Другим моїм кроком стало вивчення того, як використовувати Slim Patch правильно. Виявилося, нічого складного.

    Інструкція по застосуванню

    вгору

    У застосуванні Slim Patch простий, як все геніальне.

    1. Треба ретельно очистити ту ділянку тіла, на який планується нанесення пластиру. Для цього достатньо прийняти душ з жорсткою мочалкою. Потім необхідно висушити цю ділянку тіла особливо ретельно, для того, щоб фіксація пластиру була ідеальною. 2. Потім, Slim Patch витягується з упаковки і наклеюється на тіло. Важливий момент - необхідно стежити, щоб не було складок і бульбашок повітря, інакше ефективність його роботи не буде стовідсотковою. 3. Наносити пластир можна в будь-якій кількості на все «проблемні» ділянки тіла. Куди клеїти, питань взагалі виникати не повинно! Я насамперед наклеїла пластирі на живіт, дуже вже він у мене був негарним. Носити не знімаючи його можна протягом однієї доби. 4. Ну і, нарешті, після закінчення періоду використання, Slim Patch рекомендується змінити на новий, наклеюючи його на ті ж самі місця.

    Не знаю, як працює це чудо-засіб! Але зараз я можу похвалитися тим, що після одного курсу у мене практично плоский животик, зник целюліт, покращився колір шкіри і набагато частіше гарний настрій! Пластир дійсно допомагає позбутися зайвої ваги за дуже короткі терміни. Після того, як я припинила його використання, виглядаю я набагато краще!

    Як показує практика, допоміг вирішити одвічну жіночу проблему схуднення не тільки мені і моїй подрузі, але ще багатьом і багатьом.

    Відгуки про використання

    вгору

    Я так надихнулася отриманим результатом, що хочу розповісти про це всьому світу. Але для того, щоб мої слова були більш переконливими, хочу до свого відкликання додати парочку таких же захоплених.

    «У мене ніколи не було особливих проблем із зайвою вагою. Але при цьому целюліт буквально долає мене років з 16! Що я тільки не робила: і антицелюлітні масажі, і спеціальну косметику купувала і тоннами вимазувати на себе. У будь-якому випадку ефект був короткостроковим. Але ось перцевий антицелюлітний пластир Slim Patch зручний тим, що результат помітний відразу і простий у використанні. Тепер я всім його рекомендую ».Ольга, 25 років
    «Дуже сильно мій живіт мене бентежив багато років - ніби й не товста, а живіт стирчить! Але познайомившись одного разу з дивом китайської медицини, не розлучаюся тепер з ним ніколи. Наклеїв на пупок магнітний пластир Slim Patch і ходиш так цілий день - і не видно нікому, і фігура перетворюється. Тепер для профілактики просто користуюся раз на пів року ».Марія, 45 років

    І хоча даний продукт більше не випускають, рекомендуємо звернути увагу на інші історії схуднення:


    Поділися в соц мережах:

    Схожі повідомлення