Ти тут

Охорона здоров`я російської федерації - в якому стані воно сьогодні?

Для початку розберемося з поняттям «охорона здоров`я». Це функція держави, заходи, які вони ухвалюють для збереження здоров`я громадян.

Відео: Міністр охорони здоров`я Росії сьогодні прибула в Салехард

Громадське здоров`я і здравоохраненіе- хто займається всім цим?

Насправді не важко розібратися, як працює наша система охорони здоров`я. На самій вершині стоїть міністр охорони здоров`я, який «завідує» всім в масштабах країни. Потім йдуть регіональний і місцевий рівні, у яких є свої певні повноваження, і які стежать за здоров`ям громадян в більш дрібних масштабах: областей і міст.

Стан здоров`я громадян на сьогоднішній день




Громадяни Російської Федерації в більшості своїй здоровими себе не вважають. Такі дані соціальних опитувань. Така оцінка людьми свого здоров`я змусила уряд замислитися над реформами. І дійсно є, над чим подумати: згідно зі статистикою, інфекційні захворювання сьогодні зустрічаються рідше, ніж захворювання хронічні. А такі захворювання вимагають і іншого устаткування, і інших підходів до лікування. Фахівці також стверджують про нерівність у доступі до медичної допомоги. Не кожен може потрапити на безкоштовний прийом до хорошого лікаря через величезні черги. Точно так же не кожна людина піде до платного лікаря через вартість його послуг.

Відео: ТОП 10 найбагатші люди Росії зі списку Форбс на 2016 року. Найбагатші мільярдери Forbes

Охорона здоров`я Російської Федерації тяжке становище?

Багато сьогодні стверджують, що з охороною здоров`я в Російській Федерації великі проблеми. Чи так це насправді?

Відео: Заборонено в Росії -І відмінно жити в країні, де народ живе в г * поза.

Кожна людина в нашій державі має право на медичну допомогу, більш того - на безкоштовну допомогу. Але не кожен її отримує. Просто розміри бюджету не дозволяють забезпечити таку допомогу кожному. При цьому, відповідно до все тієї ж невблаганною статистикою, в країні смертність збільшується, а народжуваність збільшуватися не поспішає. Помирає і хворіє багато людей в працездатному віці, а це - справжнісінька біда для будь-якої держави. Хворіють діти і дорослі, зростає кількість наркоманів і алкоголіків. Здорового, працездатного населення залишається все менше і менше. Чи це не привід задуматися про реформи охорони здоров`я?

Як держава вирішує проблеми з охороною здоров`я?

Була випущена Концепція розвитку охорони здоров`я до 2020 року. Там, як і слід було очікувати, держава вважає важливим підготувати достатню кількість кваліфікованих лікарів, надавати безкоштовну допомогу всім тим, хто цього потребує, пропагувати здоровий спосіб життя. Отже, залишається сподіватися, що всі ці обіцянки не виявляться порожніми, і до двадцятих років наше охороною здоров`я прийде в норму.


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення