Ти тут

Гаряча лінія охорони здоров`я або мінохоронздоров`я відповідає на дзвінки

Відео: Гаряча лінія МОЗ ДНР

У ХХI столітті інтернет почав розвиватися шаленими темпами, люди відправляють електронні листи, всю необхідну інформацію шукають у мережі, створюються сайти, пошукові системи, пошук інформації став займати лічені секунди. Люди вже звикли до інтернету настільки, що на будь-яке питання шукають відповідь в всесвітній павутині. Тепер трошки розповім про «гарячі лінії». Кожна велика фірма, мережа банків, компанії, що надає будь-які послуги населення має свою гарячу лінію. Простою мовою, гаряча лінія - це інструмент спілкування зі споживачем, причому споживач може зателефонувати в будь-який час доби, абсолютно безкоштовно і отримати вичерпну відповідь на своє питання.

Відео: Звернення громадян на гарячу лінію Міністерства охорони здоров`я Чувашії

Гаряча лінія охорони здоров`я

У вас, напевно, були випадки, коли захворює ваша дитина або близька людина, а самостійно ви не можете визначити діагноз, не знаєте, які медикаменти йому дати. Ви сідаєте за комп`ютер, починаєте шукати в інтернеті симптоми захворювання, ознаки прояву, і так далі. Не завжди виходить визначити точний діагноз, ви також можете наплутати з медикаментами.




Для таких випадків Міністерство охорони здоров`я Російської Федерації відкрило гарячу лінію. Будь-яка людина з будь-якої точки світу може зателефонувати на телефон гарячої лінії та проконсультуватися з фахівцем. Повірте, розмова з живою людиною дасть кращі результати, ніж інформація з інтернету, адже в інтернеті можуть написати все що завгодно, а людина, що працює в МОЗ, дасть вам точну і достовірну інформацію.

На гарячу лінію можуть також телефонувати люди, які страждають алкогольною, наркотичною та тютюновою залежністю. Медик, який тримає телефонну трубку по той бік дроту, розповість, як можна позбутися від шкідливих звичок, дасть слушні поради. Також, за телефоном гарячої лінії можна дізнатися адреси найближчих центрів здоров`я, записатися на прийом до лікаря.

Відео: Гаряча лінія МОЗ

Гарячі лінії охорони здоров`я в округах і суб`єктах Російської Федерації

Гарячі лінії охорони здоров`я існують також у всіх округах і областях нашої країни, це та ж сама гаряча лінія, тільки місцевого масштабу. В одній тільки Москві створено 11 гарячих ліній, у кожного адміністративного округу - своя. На додаток до цього створені окремі гарячі лінії таких тематик як: боротьба зі СНІДом і ВІЛ, консультації по здоровому харчуванню, лінія по пропаганді здорового способу життя, гаряча лінія для майбутніх мам. Наша держава йде в ногу з часом, і турбота про здоров`я громадян - одна з найголовніших завдань.


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення