Ти тут

Якого стилю одягу дотримуватися на роботі, і чи залежить від нього кар`єра

Відео: Під килимом №38. Підсумки виборів, Ємельяненко, Моторола


«У нас на роботі суворий дрес-код, начальник не дозволяє ходити в офіс в шортах, а мені жарко. Не хочу носити строгий одяг в спеку. Чи не існує якихось поблажок для співробітників, якщо дуже жарко? »Марія 25 років

Багато хто задає питання що надіти, і якого стилю одягу дотримуватися на роботі. Все залежить від того, яка у вас робота, але, зазвичай виглядати акуратно і охайно ще ніхто не відміняв. Звичайно, якщо ви працюєте каменярем, то ви не підете на роботу в офісному костюмі, хоча і ходити замазури теж не варто. Краще, якщо ви будете прати уніформу якомога частіше, або мати запасний комбінезон або джинси. Простіше за все тим, хто носить уніформу, або офісний костюм, хоча такий одяг набридає, і її дуже хочеться якось урізноманітнити.

Наприклад, у банку жінкам прийнято носити колготки, навіть в спеку, і це досить складно, коли на вулиці майже сорок градусів і плавиться асфальт. Але, якщо ви йдете на роботу в певну організацію, де хороша зарплата і є можливість зробити кар`єру, варто потерпіти, щоб виглядати на рівні.

Відео: Метод Фрейда / Freud # 39; s Method. Серіал. 3 Серія. StarMedia. детектив

Дрес-код




file49859412_ad9b204f

Є таке поняття, як дрес-код, тому нікуди від цього не подітися. Підлеглі не сприйматимуть начальника всерйоз, якщо він прийде на роботу в сланцях і шортах, так само вони ніколи не зрозуміють занадто глибокого декольте жінки начальниці або її легковажний наряд. Буває, що ви працювати не начальником, а й, распустехой, виглядати теж не варто, ось наприклад, бувають і такі питання:

«Я Оля, мені 30 років, працюю художником дизайнером і фрілансером. Найчастіше буваю вдома за комп`ютером. Якого стилю одягу мені дотримуватися і чому? »

Відео: П`ять секретів справжнього чоловіка - фільм Спільної Справи

Якого стилю одягу дотримуватися на роботі творчим працівникам

Тут все набагато простіше, і ми ніколи не упрекну комп`ютерника, що він прийшов на роботу в джинсах, а перукаря, що вона одягла міні спідницю. Звичайно, і в такій роботі є свої правила. Але у людей, пов`язаних з обслуговуванням, і творчістю дрес-коду немає, або він не строгий.

Також не буває суворого стилю у художників, фотографів, дизайнерів і людей, які працюють на себе, або працюють в офісі, де не такий строгий дрес-код. Це можуть бути джинси, футболки, штани для чоловіків, і сукні і спідниці у жінок. Звичайно, і тут не варто одягатися занадто сексуально і зухвало, адже ви на роботі, а одяг, це ваша візитна картка, але у таких співробітників вибір одягу простіше, ніж у офісних клерків. Скрізь є свої плюси і мінуси, але в будь-якому випадку, одяг повинен бути стильною, модною і сидіти на вас відмінно.

Якщо ви працюєте вдома, якого стилю одягу дотримуватися на роботі в цьому випадку

Зараз, дуже багато професій, пов`язаних з надомною працею. Працюючи фрілансером або дизайнером в інтернеті можна дотримуватися більш вільний стиль в одязі, і вашим гардеробом будинку можуть стати сукня або футболка і шорти. Не варто одягатися в старий халат, це не буде вас дисциплінувати, та й при необхідності спілкуватися з клієнтом по скайпу не додасть вам престижу, тому, завжди треба виглядати охайно і акуратно, і надягати те, що зручно, але як, якщо б ви були в кафе або на прогулянці.

Це можуть бути зручні джинси, футболка або майка, шорти або легке плаття.


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення