Ти тут

Приворот на місячні

Люди не завжди могли пояснити природу і призначення місячних, тому тісно пов`язували їх появу з темними силами. І жінка в це період вважалася їм те саме. Менструальним виділенням приписували чудові можливості в любовної магії. І до цієї пори одним з найсильніших вважається приворот на місячну кров, наслідки якого оцінюються по-різному.

Переваги та недоліки любовного змови з допомогою місячних

як приворожити хлопця місячними

Після багатьох років спільного існування сімейне життя часто перетворюється на рутину, дружина перестає бути для чоловіка найбажанішою, йому вже не так важливо її думку, цікавіше стає інша.




Прабабусі іноді намагалися виправити становище, використовуючи приворот місячними:

  • Для підпорядкування чоловіка собі, повернення його поваги і довіри вимовлялися слова: «Кров мою п`єш, волю свою натомість віддаєш. Тепер не я твоя, а ти для мене. ». Кров при цьому домішували в напій, призначений чоловікові. Краще, якщо це буде спиртне або міцний натуральна кава;
  • Повернути в відносини пристрасть можна додаванням в холодний слабоалкогольний напій менструальної крові. Потім його підігрівають і дають випити коханому. Ніяких слів вимовляти не треба, достатньо подумки побажати відновити колишній запал і інтерес чоловіка. Магічна дія в даному випадку міститься в самому ритуалі;
  • Приворот на місячну кров, щоб наслідком стало повернення до сімейного життя загуляв чоловіка, роблять, використовуючи не тільки її, але ще пасмо власного волосся, ніготь пальця, на якому надіто венчальное кільце, а також 500 мл червоного вина. Всі компоненти змішують і вимовляють слова: «(Ім`я чоловіка), заклинаю душу твою. Полюби мене сердечно, будь зі мною вічно ». Після цього напій витримують в темряві 40 днів, за цей час заклинання набирає силу. Після закінчення терміну засіб кладуть в їжу по столовій ложці щодня. Страви повинні бути коханими невірним чоловіком, щоб він їв їх із задоволенням. Такий приворот допоможе йому повернутися думками і почуттями до дружини, стати байдужим до розлучниці;
  • Притягнути до себе вже пішов з сім`ї чоловіка можна, використовуючи приворот на крові місячних разом з трьома зернами пшениці, гречки або інших злакових. Їх змішують з червоним вином, одночасно вимовляючи: «Візьму три зерна, трьома краплями крові запечатаному душу твою. І стань ти мій, а я господинею над тобою ». Приворотний напій необхідно спромогтися дати чоловікові. Це можна зробити в гостях або за допомогою спільних друзів;
  • З тими ж цілями, але вже без допомоги інших людей використовують інший ритуал повернення чоловіка. Менструальної кров`ю мажуть собі лоб зі словами: «Як кров на мені, так і ти в мені». Подібне проробляють ввечері перед сном протягом трьох днів поспіль.

Як зняти закляття місячної кров`ю

як зняти приворот на місячні

Іноді питання, як зняти приворот на місячні, важливіше всього іншого. Бо результат магічного ритуалу не завжди той, якого жінка чекає. Або ж її почуття остигають, а вже непотрібний чоловік продовжує їх відчувати. Приворожений і сам може побажати позбутися пристрасті до жінки, коли вона приносить йому більше болю, ніж щастя.

Якщо приворот зроблений самостійно, усунути його дію можна за допомогою 40-денного посту. Жінці в цей час доведеться:

  • Відмовитися від тваринної їжі;
  • Прокидатися і засинати з молитвами;
  • Ходити на недільну церковну службу.

Є й інший спосіб зняти змову. Для цього Приворожений чоловікові буде потрібен помічник. Останній зі свічкою повинен пройти навколо зачарованого проти годинникової стрілки 32 рази. Весь цей час той, з кого знімають закляття, читає молитву «Отче Наш».

Відео: Приворот на менструальної крові і крові з пальця

Чи безпечна любовна магія на місячних?

Питання не пусте. Приворот на місячну кров наслідки може мати не тільки не цілком очікувані, але і вельми плачевні:

  • Замість любові до жінки чоловік набуває статеве безсилля і ненормальну тягу до алкоголю. При цьому фізіологічних пояснень імпотенції не виявляється. Причин своєї пристрасті до спиртного чоловік і його близькі теж не знають;
  • Пристрасть може проявитися до тієї, яка хоче приворожити коханого, а до іншої особи;
  • Остигнули почуття не загоряються з новою силою, а замінюються важкої ревнощами і агресією по відношенню до використала приворот жінці. Іноді тяга чоловіка носить патологічний характер, що виявляється дикими сценами з`ясування стосунків і навіть рукоприкладством. Вона сама вже не рада, що «прісушей» його і хоче якомога швидше відійти від подібної болісної любові;
  • Обидва партнери можуть отримати захворювання, на які раніше не було натяку. У жінок це часто стосується сфери гінекології, з`являються жіночі недуги, один з яких безпліддя. Можлива втрата інтересу до інтимної сторони відносин взагалі або до коханого, якого так довго домагалася, зокрема. Чоловіки страждають психічно або мають труднощі в сексі, швидко старіють морально і фізично, втрачають смак до життя;
  • Вина за втручання в чужі почуття і спробу придушення волі може лягти на дітей жінки, яка провела ритуал привороту. Вони з великими проблемами з`являються на світ, часто мають вроджені вади, захворювання сечостатевих органів, діагнози в психіатрії, проблеми з алкоголем. У них часто буває нещаслива особисте життя, особливо це стосується дочок.
У великій мірі побічні ефекти змов і привороту на любов за допомогою місячної крові стосуються спроб відбити чужого чоловіка. Але і насильство над волею вільної людини здатне дати негативний результат.

В інших випадках ефект виявляється очікуваним, але короткочасним. І через місяць ритуал необхідно повторити. Але гарантії на те, що він буде допомагати утримувати коханого чоловіка нескінченно, ніхто не дасть. А негативні наслідки здатні проявитися в будь-яку хвилину.

Відео: Приворот на місячні

Можна сприймати серйозно змову на місячні і його ефективність або сміятися над цим. Можливо, ритуал додасть жінці впевненості в спілкуванні з обранцем. І надалі вона зможе вибудовувати довготривалі стосунки з ним без чорної магії. Важливо не робити ставку тільки на привороти.


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення