Ти тут

Боюся сказати "люблю" перша

Відео: Як сказати хлопцю / чоловіку що він тобі подобається? | SHTUKENSIA

Любов - це прекрасне почуття, яке може доставити щастя і радість, а може заподіяти сильний біль і горе. Всі наслідки залежать від життєвих ситуацій і самої людини, його поведінки і сприйняття, але страх боюся сказати люблю, мабуть відчував кожен і чоловік і жінка.

Чому боюся сказати «люблю»

Всі люди на землі відчували в тій чи іншій мірі, таке відчуття, як любов. У кого-то це було взаємно і збереглося у вигляді сім`ї або приємних спогадів, у кого - то навпаки любов стала причиною трагедії і нещастя, але кожен відчував невпевненість і страх зізнатися в любові і визначити причину чому боюся сказати «люблю» так і не змогли Частіше за все такий страх пов`язаний з особливостями характеру і емоційного сприйняття людини. Адже чому боюся сказати «люблю», особливо в перші викликає бурхливі емоції, які залишаються в пам`яті людини на все життя.

e21f6674b9f342b2023e46e3f8ae48f5




Чому боюся сказати «люблю»:

Відео: Ти полюби мене п`яну

  • боюся відповідної реакції на визнання
  • боюся зіпсувати ситуацію і налякати
  • чому боюся сказати «люблю» - боюся виглядати нерозумно, вразливі
  • боюся - не хочу показати свою слабкість уразливість
  • чому боюся сказати »люблю» - не впевнений (на) в собі, соромлюся
  • не впевнений, не хочу поспішати - раптом я помиляюся і це не любов

Це ряд причин і найпопулярніших серед закоханих людей, чому вони відчувають страх перед освідченням у коханні іншій людині.

Боюся сказати «люблю» у відповідь

Якщо людина боїться сказати люблю в перші, то це ще піддається розумінню самої людини і знаходяться відповіді на цей страх, але коли людина відчуває страх - боюся сказати люблю у відповідь, то тут виникають сумніви і нерозуміння такого поведенія.Боюсь сказати «люблю« у відповідь відчувають даний страх багато людей і не тому, що не люблять. Щоб з`ясувати причину такого страху - боюся сказати «люблю» у відповідь було проведено опитування серед жінок і чоловіків, в наслідок чого з`ясувалося, що більшість людей відчувають страх - боюся сказати люблю у відповідь тому що: Жінки

Відео: Ти полюби мене

  • не впевнена в своїх почуттях, тобто більше підозрюють потяг, ніж почуття кохання
  • чоловік одружений, але цікавий - це теж викликає страх - боюся сказати люблю у відповідь
  • не впевнена в його щирості і почуттях, чекаю доказів
  • хочу показати себе недоступною і не завойованої ще деякий час
  • боюся сказати люблю у відповідь, так як заміжня і не хочу навіть словами зраджувати шанованої людини

чоловіки

  • боюся сказати люблю у відповідь, так як це може спричинити серйозні відносини, але я ще не готовий
  • не хочу показати свою слабкість і вразливість
  • боюся сказати люблю у відповідь, тому що не впевнений в своїх почуттях і не хочу обнадіювати
  • боюся сказати люблю у відповідь - людина почне цим користуватися з будь-якого приводу

Якщо порівнювати відповіді, то можна спостерігати, що жінка більше переживає за наслідки і заподіяння шкоди людині, а чоловік в першу чергу своїм освідченням у коханні боїться показати свою слабкість і вразливість.


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення