Ти тут

Покриття нігтів - секрети, з якими у мене акуратний манікюр

Відео: Гель лак: технологія нанесення, СЕКРЕТИ покриття гель лаком

Покриття нігтів - секрети, з якими у мене акуратний манікюр

Відео: Як акуратно нафарбувати нігті. 2 техніки нанесення лаку. Манікюр будинку.

акуратний манікюр - Мрія будь-якої жінки. покриття нігтів має бути правильним. Але як часто буває - руки тремтять, і на нігті і кутикули утворюються патьоки. Існує багато способів впоратися з ситуацією. Наприклад, коригувальний фломастер або нанесення масла до фарбування нігтя лаком.




Але є спосіб зробити це набагато легше і простіше. Для цього потрібно всього лише пара хвилин вільного часу і бажання. А так же: серветка, рідина для зняття лаку і будь-яка тонка синтетична кисть із загостреним кінчиком. Коригувати таким спосіб можна тільки повністю висохлий лак. Бажано, щоб з моменту нанесення останнього шару пройшло не менше години.

Відео: Питання / відповідь: покриття гель лаком, проблемні нігті / Manicure of problem nails

Для початку покриваємо нігті базовим покриттям і наносимо лак. Після того, як всі шари лаку висохли, приступаємо до корекції. Занурюємо пензлик в рідину для зняття лаку і проводимо їй уздовж кутикули. робити покриття нігтів потрібно акуратно, щоб не пошкодити манікюр. Притискаємо, щоб рідина вбралася. Після чого можна пару раз пройтися по кутикуле, прибираючи зайвий лак. Якщо ваша пензлик забруднилася, то можна витерти її про серветку.

Таким способом можна легко, швидко і просто прибрати похибки манікюру. А головне, що це не займе у вас більше 15 хвилин. робити акуратне покриття нігтів ви тепер можете, ще треба б подивитися малюнки на нігтях для початківців 20шт. Вам допомогли мої поради? Пишіть коментарі!


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення