Ти тут

Причини болю в кишечнику з правого боку

Привіт, мені 33 роки. періодично болить кишечник праворуч від пупка. Якийсь час я не звертав уваги, але з недавніх пір болі почастішали і стали сильнішими.

Візит до лікаря поки відкладаю. Чому болить кишечник справа, і як можна допомогти собі, не звертаючись до поліклініки?

Відразу обмовлюся: хоча мої поради і можуть допомогти при болях в кишечнику, настійно рекомендую звернутися за кваліфікованою лікарською допомогою. Важливий момент тут - як саме болить кишечник справа.

Якщо це відбувається регулярно, то доречно припустити певне захворювання.




Це може бути, наприклад, інфекційне зараження (глистяні інвазії або амебіаз), виразковий коліт або СРК (синдром роздратованого кишечника).

У випадку з інфекцією показано виключно амбулаторне лікування - ніякі «ініціативи», наприклад, з прийомом «популярного» трихополу, неприпустимі.

«Народні» кошти, такі як часник, при виразковий коліт, який знову ж таки може бути наслідком інфекційних хвороб, можуть принести шкоду.

Як один із чинників виразкового коліту в вашому віці можна розглядати нездорову їжу і систематичний перекус «на бігу» за принципом «що встиг - то і з`їв».

Мабуть, єдине, що ви дійсно самі можете зробити в цьому випадку - систематизувати режим харчування до регулярних «сніданок-обід-вечерю», виключити жирні і гострі страви, каву, міцний чай, газовану воду і хлібопекарські вироби з борошна вищого гатунку.

Синдром роздратованого кишечника крім проблеми з харчуванням на увазі ще й психосоматику: причиною захворювання часто є постійні стреси і нервове перенапруження, що «відгукується» тим, що справа внизу живота болить кишечник.

Лікар-психотерапевт тут не менш важливий, ніж гастроентеролог- в будь-якому випадку, якщо ви навчитеся самостійно давати своїм нервам «перепочинок» - це буде тільки на користь.

Біль може бути постійною, посилюватися при рухової активності або кашлі і супроводжуватися підвищенням температури до 37-38 ° С - хворому здається, що його товста кишка болить праворуч, але подібні симптоми часто можуть бути ознаками аппендіціта- в цьому випадку, відкладання візиту до лікаря загрожує ускладненнями небезпечними для життя.


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення