Ти тут

Чи можна пити гарячу воду?

Про те, навіщо пити воду, чому саме воду і скільки води потрібно пити, розповідається в статті Скільки потрібно води? Але не менш важливо - яку воду пити. Зараз я хочу поговорити про те, чи можна пити гарячу воду.

Відео: ВОДА + СОДА. ПРИЙОМ соди або як правильно пити соду

Чи можна пити гарячу воду?В одній розсилці, присвяченій омолодженню, я прочитала рекомендацію 3 рази в день пити дуже гарячу воду (близько 80-90 градусів Цельсія) - для ефективного очищення й омолодження організму. Очищає організм гаряча вода? Ще й як! Ось тільки...

Відео: Як пити воду щоб схуднути Холодну або гарячу

Уявіть, що ви збираєтеся помити раковину на кухні - як ви це зробите? Я впевнена, що ви скористаєтеся м`якою губкою і спеціальним засобом для миття цього виду раковин. Вам і в голову не прийде полити раковину кислотою і протерти металевої губкою, хоча це було б куди ефективніше і швидше! Але немає - дротова губка залишить подряпини, а кислота роз`їсть раковину.




Тепер уявіть, що робить гаряча вода (майже окріп) з вашим організмом ... вона залишає опіки, які поступово перетворюються в незагойні рубці! Звичка пити дуже гарячі напої часто призводить до раку горла і стравоходу.

Вам може бути важко в це повірити, адже ви не відчуваєте болю при питті гарячого чаю! Але якщо ви опустіть в склянку палець, то обожгетесь. Білок згортається при певній температурі (60-65 градусів) - ця температура однакова і для пальця і для стравоходу.

Тоді чому ви не відчуваєте болю при питті гарячої води? Все просто. Ви ж не відразу почали пити гарячі напої - в дитинстві ви напевно дулі на гаряче. Але поступово привчаючи пити все більш гарячі напої - спочатку потроху, по маленькому ковточку - ви просто вбивали нервові закінчення в горлі і стравоході. Зрештою, ви перестали відчувати біль від гарячої води (вам нічим відчувати - неврной закінчень більше немає). Але опіки не припинилися - адже відсутність нервових закінчень не зробив ваші нутрощі залізними - вони складаються всі з того ж білка.

Відео: ЩО БУДЕ, ЯКЩО ПИТИ ВОДУ З-ПІД КРАНА

Отже, на питання про те, чи можна пити гарячу воду, відповідь однозначно негативна! Гарячу воду (як, втім, і інші гарячі напої - чай, кава, какао) пити шкідливо. Якщо ви не можете опустити палець в стакан і не обпектися, то і пити таку воду не варто. Зачекайте, поки напій трохи охолоне і пийте на здоров`я.

А ось теплу (не гарячу) воду пити корисно. Тепла вода - це така вода, в якій ви могли б прийняти ванну, не отримавши опіків і не відчуваючи дискомфорту. Тепла (але не гаряча) вода дуже корисна для очищення й омолодження організму, а також сприяє схудненню, очищенню шкіри і збільшення ефекту від фізичних вправ. Саме теплу воду найкраще пити для зволоження шкіри, тому що тепла вода швидко вбирається.

Чим же пояснюється дійсно потужний ефект від пиття гарячої води? Перш за все, очищенням від паразитів і очищенням від патогенних мікроорганізмів. За статистикою, третина населення страждає від паразитів і 90% населення землі уражено патогенними мікроорганізмами, які викликають найнебезпечніші захворювання і поступово руйнують людський організм! Не дарма в розсилці, про яку я згадала на початку статті, рекомендується пити дуже гарячу воду - така гаряча вода, майже окріп, просто вбиває всіх паразитів і мікроорганізми, а потім вимовити їх. Ефект моментальний і приголомшливий! Я б сама з задоволенням порекомендувала б цей метод - якби не "малюсінькі" побічні ефекти регулярного вживання гарячої води - опіки горла і стравоходу, що залишають після себе рубці, які пізніше можуть привести до раку.

Автор: Інна Дубсон


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення