Ти тут

Історія натальи про чудо-бовтанку перемагає прищі

Бовтанка від вугрівУ всіх нас був перехідний вік, і всі ми знаємо, що проблеми в такому віці бувають не тільки емоційного характеру. Прищі - ось основна проблема всіх підлітків. Свого часу і мене ця проблема стороною не оминула ...

У мене все це справа почалася класі в 7-м, як раз коли всі дівчатка починають особливо придивлятися до своєї зовнішності, стежити за нею, фарбується і т.д. Я теж в цьому віці тільки почала дізнаватися, що таке косметика, як їй користуватися, для чого вона потрібна, і тут на тобі - прищі! Це було жахливою трагедією для мене, особливо з огляду на те, що ні в однієї дівчинки з нашого класу не було ще подібних проблем. Через незнання своєму, я тиснула кожен прищик, зіскакує у мене то на лобі, то на щоках, то на носі, намагаючись таким чином позбавитися від них. Але, на мій жах, це ніяким чином не допомагало, а навпаки: прищів ставало все більше і більше! Не знаючи, як дати собі раду, я спробувала приховати їх за допомогою тонального крему і пудри. Звичайно, в такому віці, я ще толком не вміла користуватися ні тим, ні іншим, так що виглядало це дуже безглуздо і зовсім не робило вигляд мого обличчя хоч трохи краще. До того ж, згодом, я помітила, що від таких заходів моє становище стало ще сильніше погіршуватися. Я була просто на грані відчаю, і почала шукати і пробувати різні способи лікування прищів.




Перше, що я дізналася в цій справі, було умивання милом, так як мило, нібито, сушить шкіру, і не дає їй забруднитися. Однак цей спосіб лікування мені не підійшов: шкіра стала суха, її постійно тягнуло, я відчувала якийсь дискомфорт, і навіть свербіж, а прищі так і не зникли з її поверхні. Тоді я вирішила звернутися до більш м`яким і популярним засобам - до спеціальну косметику. Я перепробувала безліч всіляких кремів, скрабів, гелів для вмивання і т.д., але, на мій превеликий жаль, нічого мені толком не допомагало. Ефект, безумовно, був, але дуже короткочасний, і, переставши користуватися подібними засобами, мене знову засипало новою порцією прищів. Був навіть випадок, коли, скориставшись якимось кремом, я перетримала його на обличчі, і це дало алергічну реакцію: по всьому тілу у мене вискакували гнійники, моторошно свербіли і хворіли, і вилікували це тільки в лікарні. Після цього випадку, я вирішила для себе, що засобами сучасної косметики для боротьби з прищами я користуватися не буду.

Отже, не дивлячись на всі мої зусилля, проблема прищів все ще залишалася відкритою, і треба було якось вирішувати її. На цей раз вирішила звернутися за допомогою до мами: вже вона-то точно нічого поганого не порадить. І дійсно, те, що порадила мені моя мама - стало кращим в світі засобом по боротьбі з прищами для мене. Так як вона працює на аптечному складі, вона принесла мені з роботи так звану «бовтанку», Яка готується там власноруч. Виглядає ця суміш дуже дивно: жовтого, як сеча, кольору з якимсь осадом на дні, а запах такий, що аж очі сльозяться! Як виявилося, це суміш спирту, левоміцетину і сірки (той самий осад). Користуватися такою сумішшю - приємного, звичайно, мало, але мені допомогло на «ура»! Буквально після тижня використання, майже всі прищі зійшли з мого обличчя, причому шкіра не стягувалася, як від мила, і не було ніякого дискомфорту. А найбільшим плюсом в цій «бовтанці» виявилося те, що ефект від неї дуже тривалий, тобто покористувавшись тиждень, я буквально забула про те, що таке прищі ще на два наступних місяці!

Після цього були, звичайно, проблеми зі шкірою, але я швидко з ними справлялася, і пізніше, надовго забувала про них. Так що на даний момент ця сама «бовтанка» є для мене найкращим способом для боротьби з прищами.


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення