Ти тут

Анорексія. Жахливий стан свідомості

Відео: Я - не анорексічкі, просто подобаюся собі худий (повний випуск) | Говорить Україна

Сповідь дівчини, яка страждала на анорексію

Зараз я з жахом згадую той час, коли не могла елементарно поїсти. Запитайте, як це? Є - це ж майже те ж саме, що дихати. Самій не віриться, але це було. І закінчитися все могло в кращому випадку на лікарняному ліжку. Йдеться про анорексію, модному в наш час захворювання. І мені вдалося її перемогти, причому самостійно. Мій метод банальний, навіть занадто банальний для багатьох. Але він дійсно спрацював. Тепер щоранку я відкриваю очі і радію. Тому, що попереду цілий день. Як чудово буде зараз встати і пробігтися, потім полити улюблені квіти, нагодувати кішку, зробити морквяний фреш ... А попереду - ціле життя. Але так було не завжди. Я ніколи не була задоволена своєю зовнішністю. Почалося все зі школи, я страшенно комплексувала з приводу свого високого зросту. Я здавалася собі просто величезною! Однокласники дражнили жирафів, вчителі садили на останню парту. Я ненавиділа себе і мріяла перетворитися в невидимку.

Відео: -17 кг | ЯК Я схудла? | Моя історія анорексії | Як перемогти хворобу?

Через кілька років я поїхала в великий мегаполіс і вступила до університету. Познайомилася з хлопцем, все було чудово. Поки одного разу однокурсниця не запропонувала мені сходити на кастинг в модельне агентство. Якби це сталося кілька років тому, я б просто розсміялася. Ну яка з мене модель, Жирафа, та й годі ... Але тоді я раптом розлютилася на себе і вирішила, що будь-що-будь стану іншої. Успішною, красивою ... Ми прийшли на кастинг, заповнили анкету, і тут почалося найстрашніше. Справа дійшла до вимірювання моїх параметрів. Мій зріст 176см не викликавши ніяких питань. Але вага ... 60кг! Я ніколи не вважала себе товстою. До того дня. Мені поставили умову: або я терміново худну, або забуваю про модельний бізнес назавжди.

І я почала худнути, вибравши для цього найпростіший спосіб. Перефразовуючи вислів Фаїни Раневської, я стала менше їсти. Значно менше. Я вставала, випивала 2 гуртки кави і йшла на навчання. В обід я з`їдала кілька листочків салату і випивала літр води. Щоб заглушити відчуття голоду, почала палити. Багато курити. Роботу довелося закинути, бо сил не вистачало ні на що. Мамі брехала, що мене скоротили, але я дуже скоро знайду іншу роботу. Мама вірила, справно висилаючи мені гроші, на які я знімала квартиру і купувала кави і свіжий салат. І сигарети блоками. Дуже скоро я схудла на 11 кг.




Збулася мрія, я брала участь в показах і навіть підписала контракт з одним відомим російським дизайнером. Потім мій вага досягла критичної позначки в 45 кг. Відчувала я себе жахливо. Все почалося з того, що мене покинув коханий. Кому потрібна дівчина, яка дивиться в дзеркало, навіть коли їсть? Вічно зла, дратівлива, млява ... Здавалося, що я з людини перетворилася в тінь, якусь дивну оболонку, в якій вже насилу жевріє життя. Безсилля, апатія, апатія, апатія ...

1361828267_anorexic

Відео: Анорексія: особливості захворювання

Я намагалася почати нормально харчуватися, але не виходило, мене нескінченно рвало, і довелося цю ідею закинути. Потім я почала непритомніти. Одного разу це сталося прямо на вулиці. Перехожі викликали швидку і я вперше потрапила в лікарню. Тут, як на зло, ще приїхала мама провідати мене. Довелося зізнаватися і лікуватися. діагноз анорексія мене звалив наповал. Я завжди думала, що це все байки для любительок шоу «Топ-модель по-американськи». А все виявилося так близько. І зовсім реально. Мама намагалася змусити мене поїсти, але навіть улюблений з дитинства вінегрет викликав нудоту. І тільки тоді я усвідомила, що не можу це контролювати. Мій організм оголосив страйк! Я вже не належала собі.

Я не могла нормально спати, спілкуватися з людьми. У підсумку мама на все літо відвезла мене в село до бабусі. Спочатку було важко, адже довелося повністю поміняти режим дня. Я вставала зі сходом сонця і рано лягала спати. Без сигарет було нестерпно, адже доводилося ховатися від бабусі, курити потайки. Але з часом я помітила, що просто не хочу курити. Щось переключилася в голові, і я зрозуміла, що знову належу сама собі. Поступово навчилася отримувати задоволення навіть від фізичної роботи, чого зі мною ніколи не траплялося. Телевізора якось не було, треба було себе чимось зайняти. Із задоволенням копалася на грядках, носила воду, каталася на велосипеді, багато гуляла, намагаючись надихатися свіжим повітрям.

Відео: Несторожно кинуте слово педагога могло стати причиною анорексії у 9-річної дівчинки

Зайнялася вирощуванням квітів. І відчула смак до життя. Поступово почала їсти, благо свіжих овочів було в надлишку. Вперше спробувала справжній сир, причому власноруч приготований. Мені пощастило, за літо я прийшла в норму. Повернувшись до міста, я повністю змінила свій спосіб життя. Я більше не боюся вставати на ваги, просто правильно харчуюся і бігаю вранці. Навіть купила абонемент у фітнес-центр, хоча раніше для мене звичайна зарядка була подвигом. Тепер я знаю, що кращий спосіб вилікувати анорексію - переключити свідомість на щось інше, відволіктися. Знайдіть для себе заняття, яке, з одного боку, було б цікавим для вас, а з іншого - вимагало б фізичної активності. Ролики, плавання, танці, верхова їзда ... Все це підійде. Той божевільний адреналін, який ви отримаєте при цьому, допоможе вийти зі ступору і забути про свої страхи. І тоді ви переможете цю хворобу назавжди.


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення