Ти тут

Флоресан - мій відгук після застосування

Відео: Зелене мило Floresan. відгук

Флоресан - мій відгук після застосування

Відео: Автозагар: мій досвід застосування

Начиталася, значить, позитивних відгуків, до того ж: реклами бачила на різних сайтах і зважилася придбати так званий Флоресан. Та й ціна, якщо чесно здалася для мене дуже хорошою, як для засобу схуднення. Точно зараз ціну не пригадую, але не в цьому суть.




Чи не полінувалася, сходила в аптеку і на радощах відразу ж побігла додому, щоб випробувати всі. Почну з візуальних відчуттів ... Ця термо-маска була настільки рідкої і м`яко кажучи неприємно, що радість моя відразу ж потроху починала спадати. Але на півдорозі само не зупинишся, і я з горем навпіл завдала її на себе і загорнулася в плівку.

Все робила тільки за інструкцією. Стала чекати і пройшло буквально 5 хвилин, як стало жахливо холодно, навіть до коліків доходило, але і тут я не стала зупинятися на цьому, адже всі так було красиво розписано і прорекламувати. Терпіти я змогла хвилин 15, ну може трохи більше і після цього я відразу побігла її змивати. Відчуття були страшні, було просто нестерпно холодно.

Але, як і у всіх дівчат, які страждають такою проблемою, бажання позбутися від цього набагато сильніше. Мій курс склав десь 1,5 місяця і кожного разу я відчувала ці жахливі відчуття, але в кінцевому підсумку ці муки мені нічого не принесли. Не знаю навіть, як описати моє невдоволення цим Флоресаном.

Не стільки шкода грошей, які я віддала за це, як то, що люди будь-якими шляхами впихають Флоресан в маси і змушують багатьох знущатися над собою без будь-якого результату. Не стала б його радити нікому!

Відгук прислала Корнієнко Ірина з м Норильськ за допомогою цієї форми.


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення