Ти тут

Тала вода. Відгуки

Я вже якось збирав відгуки з різних сайтів і форумів про методику відновлення зору професора Жданова. Взагалі - це досить корисний спосіб прикинути, наскільки добре працює та чи інша методика. Завжди простіше запитати ради і дізнатися думку людини, на собі випробував всі принади того чи іншого способу лікування. Хоча не можна виключати і помилкові відгуки, але треба розуміти одну просту річ - чим більше інформації і різних думок ви дізнаєтеся, тим краще.

На цьому сайті вже було досить багато статей про талій воді, де розписані переваги цього методу лікування і способи отримання талої води. Тому я сьогодні вирішив зібрати відгуки про досвід використання талої води. Рішення приймати вам, але інформація зайвою не буде.

Почнемо з позитивних відгуків:

Моя нова знайома, якій 47 років, дуже мене здивувала, так що там здивувала, шокувала, своєю гладкою шкірою. Відсутність зморшок викликало заздрість (по-білому). Знаючи її не настільки благополучне фінансове становище, я знала одне - це не пластика. Виявилося все набагато простіше - Галя вже протягом шістнадцяти (уявляєте?!?) Років вмивається талою водою і її ж вживає всередину. ЇЇ чоловік за допомогою талої води вилікував цироз печінки. Просто казка якась. Я, звичайно, багато чула про цілющі властивості талої води, але таке ... Так, вже потрібно побороти свою лінь і почати з полторашки. Як я переконалася, воно того варто.




... Спочатку я пила по 100 мл у день, потім подвоїла дозу, через три дні потроїла, поки не вийшло, що я випивала по 1.0 літра в день. Через два тижні я помітила, що болі в шлунку мене більше не турбували і мені не потрібно було сидіти на дієті і моє загальний стан набагато покращився ...

рік тому зіткнулася з проблемою: шкіра стала якась в`яла, суха ... ніж я тільки не мазати. ніякого толку. і тут скачала програмку-нагадування на телефон, яка розраховує, скільки треба пити рідини, і постійно нагадує протягом дня. в інтернеті прочитала про користь талої води. Перевірено на собі! через десять днів шкіру не впізнати-пружна, навіть маслом не треба зволожувати. до тіла приємно торкатися - шовкова шкіра, одним словом ...

... Досить випивати склянку такої води за півгодини до їжі і ще 3-4 склянки протягом дня. Роблю це вже рік. В результаті схудла на 17 кг. Просто стала менше з`їдати за один прийом їжі.

... Знайома порадила пити талу воду для схуднення і оздоровлення. Десь через півроку помітила, що голова стала боліти все рідше, по сходах стала підніматися і спускатися спокійно, та й штани стали якось вільніше. Вирішила не кидати. Пила 4 склянки талої води в день до їжі і ще протягом дня приблизно стільки ж. Минуло два роки. Одяг тепер купую на 3 розміри менше, весняно-осінні загострення болю в шлунку і суглобах забуті геть. До води звикла настільки, що тепер чітко відрізняю, чого ж мені хочеться, їсти або пити.

Відео: Найпростіший спосіб приготувати талу воду.mov

Тала вода. Відгуки

Відео: Вадим Корміліцин. Тала вода творить чудеса!

Є й нейтральні відгуки:

Я вважаю, що терапія талою водою є чергове віяння, модне захоплення. П`є інша людина з надією талу воду. Допомагає вона йому в силу багатьох, часто не пов`язаних з самою водою, причин - дуже добре!

Відео: Тала вода - спосіб очищення або профанація? (HD)

... Прихильники лікування талою водою вважають, що в ній утворюється безліч так званих центрів кристалізації. І якщо пити таку воду, центри кристалізації всмоктуються і, потрапивши в потрібну зону в організмі, дають в ній початок ланцюгової реакції «заморожування» води організму, тобто, відновлюється необхідна для протікання життя регулярна структурована «крижана структура», а з нею все повноцінні життєві функції. Однак цей факт не має доказової бази. Поліпшення стану деяких людей, що п`ють талу воду, можливо, пов`язано з вживанням великої кількості води в цей період, ніж зазвичай.

Слід зазначити, що особливо негативних відгуків немає, в основному, мова йде про те, в чому ж полягає цілющий ефект від лікування талою водою і наскільки яскраво він виражений. Це і зрозуміло - від вживання води шкоди бути не повинно, важко випити стільки води, щоб вам стало погано.


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення