Ти тут

Очищення організму

Відео: Неумивакин Очищення організму

Генеральне прибирання організму




... Нікому не хочу нав`язувати свою думку, просто розповім про старовинний способі очищення організму, призначеному для самих наполегливих.

  • тибетський спосіб. Простий, ефективний і нікого не чіпає спосіб тибетських лам по очищенню організму за допомогою рису. Годяться зерна не довгасті, а округлі. Наберіть стільки столових ложок, скільки Вам років. Помийте, засипте в банку, залийте холодною кип`яченою водою, закрийте кришкою і поставте в холодильник.

    Вранці воду злийте, візьміть столову ложку з верхом рису, зваріть (3-4 хв) без солі і з`їжте натщесерце до половини восьмого ранку. Що залишився рис знову залийте кип`яченою водою і поставте в холодильник. І так - щоранку, поки рис не закінчиться.

    Секрет методу в тому, що рисове зерно має кристалічну решітку. Замачівая зерно, а потім, зливаючи воду, разом з нею видаляємо крохмаль. На зернятках утворюються осередки. Рисова каша не перетравлюється в шлунку і швидко потрапляє в 12-палої кишки. Тут вільні комірки втягують в себе те, що ми називаємо шлаками. Таким чином очищається не тільки кишечник, але і весь організм.

    Щоб перевірити, як йде цей процес, можна ввечері зібрати в баночку сечу, а вранці в ній побачимо "сміття" - кристалики різної величини від чорного до оранжевого кольору.
  • І каша лікує. Про чистках організму останнім часом не пишуть тільки ліниві. Рекомендацій самих різних - маса. Мене це питання цікавило дуже давно, але вже страшно якось було братися за радикальні засоби, наприклад, як у М.Семенова. До того ж, лякало побоювання порушити мікрофлору кишечника, що само по собі вже біда. Я стала вивчати це питання, оскільки почистити себе все ж дуже хотілося. В літературі я знайшла спосіб, який називається приховане голодування або монодієта. Суть його зводиться до того, що протягом певного часу ви харчуєтеся чимось одним, але найкраще - кашами. Я зважилася спробувати. Відразу скажу, що результат мене просто приголомшив. Все вийшло легко і просто. Як легко я себе відчула! Я схудла на 5 кг, стала краще виглядати, дуже помолодшала і стала здоровою і бадьорою. Всього цього не передати словами, потрібно випробувати на собі.

    Вибираєте для себе улюблені крупи і варіть рідку кашу на воді без солі і масла. Готову кашу можна посипати сумішшю морської солі і насінням льону або кунжуту, попередньо прогрітими на сковорідці і подрібненими в кавомолці. Рекомендують на 4 частини насіння використовувати 1 частина морської солі. Можна в якості приправи використовувати суху кропиву або інші трави.

    При такому прихованому голодуванні відбувається очищення багатьох органів. Але тільки потрібно систематично проводити такі дні. Я для себе обрала варіант, коли кожен місяць три дні підряд я харчуюся тільки кашами. Після триденного голодування потрібно правильно перейти до звичайного режиму харчування: на четвертий день з ранку - теж каша, але вже зі звичайною сіллю і шматочком масла, в обід відварені овочі, а ввечері - можна їсти все рідке.
  • Відео: Очищення організму / Всім ідіотам в білих халатах присвячується))))

  • Натщесерце з`їдати 1 ст. л. рису вареного, без солі, цукру та олії. Все інше є не раніше ніж через 4 години.
  • Овес. Візьміть склянку зерен вівса (але не вівсяних пластівців), промийте теплою водою і покладіть в каструлю. У цю ж каструлю насипте дві столові ложки подрібнених сухих (можна свіжих) листя брусниці, дві столові ложки листя або бруньок берези (свіжих або сухих). Налийте 3 літри води і залиште на добу настоюватися в прохолодному місці. Потім візьміть іншу каструлю. Засипте в неї один стакан подрібнених плодів шипшини, залийте літром води, доведіть до кипіння, додайте туди дві столові ложки кукурудзяних рилець і дві столові ложки трави споришу. Коли вся суміш прокипить 15 хвилин і 45 хвилин настоїться, її потрібно процідити і додати в проціджений попередній настій.

    Вміст розлити в темні пляшки і поставити в холодильник. Приймати суміш треба кожен день в теплому вигляді за півгодини до їжі: перший день - 50 г, другий день - 100 г, третій і всі наступні дні - по 150 г. Курс лікування - 10 днів. Через два тижні можна повторити. Під час такого очищення ні в якому разі не можна їсти їжу тваринного походження, особливо м`ясо і ковбасу. Очищення найкраще проводити два рази на рік - у весняний піст перед Великоднем і в осінньо-зимовий Різдвяний піст. На своєму прикладі можу додати, зробивши таку очищення одного разу, від неї важко відмовитися згодом. Настільки добре себе почуваєш після неї - не передати.
  • А яка вода повинна бути в першій частині тепла або холодна (мається на вилу 3л) скільки разів в день? Приймати суміш треба кожен день в теплому вигляді за півгодини до їжі: перший день - 50 г, другий день - 100 г, третій і всі наступні дні - по 150 г. Виходить тричі на день. Курс лікування - 10 днів. Через два тижні можна повторити. 3л води кімнатної температури

    Відео: Неумивакин І.П., Малахов, Проклова.Очіщеніе організму

  • Висівки. Дуже хочеться позбутися від шлаків. Але проводити тривалі чистки не вистачає часу - часто буваю у відрядженнях. Підкажіть, чи є такі продукти харчування, які допомагають організму очищатися? В. С. Кульков, м Волгоград

    Перш за все, до таких продуктів відносяться висівки - прекрасне джерело харчових волокон. Вони підсилюють скорочення кишечника і сприяють механічному очищенню його стінок від калових каменів. Спосіб застосування висівок, які продаються як в аптеках, так і в продовольчих магазинах, дуже простий: 3-4 столові ложки розмішайте в склянці кефіру або будь-який інший рідини, наполягайте 3-5 хвилин, випийте перед їжею. Застосовуйте цей продукт щодня протягом тривалого часу.
  • Протягом тижня щодня натще їсти гречану кашу без солі, цукру та олії. Все інше можна їсти через 2 години.
  • Протягом тижня натщесерце з`їдати 200 г сиру, нічим не запиваючи.
  • М`яке очищення організму. Повальне захоплення всілякими очисними методиками не минуло мене стороною. Але я людина обережна, боюся радикальних заходів і не люблю насильства над собою. Хоча здоров`я вимагало певної корекції - то суглоби захрустят, то раптом в правому боці колоти починало, то ще якась дрібна неприємність траплялася. Одного разу моя приятелька втягнула мене в одну витівку, яка мені припала дуже до душі. Раз на рік я беру ось такий відвар:

    5 столових ложок молодої хвої заливаю 0,5 л талої води (Яку сама заморожую в холодильнику), додаю 2-3 столові ложки сухих плодів шипшини і 2 столові ложки лушпиння цибулі. Відвар кипить на слабкому вогні 10 хвилин. Потім настоюється протягом ночі. Пити потроху протягом дня ковтками. Він звільняє організм від різних токсинів, які встигають накопичитися в організмі. Це помітно позначається на здоров`ї. Я це відчула після першого курсу.
  • Почистимо себе зсередини. Хочу продовжити тему, порушену в листах читачів «Лікарський порадник», яка стосується різноманітних очисток організму зсередини. Останнім часом все частіше трапляються самі суперечливі висловлювання «за» і «проти» будь-яких очисних процедур. Я теж схиляюся до тих методикам, які припускають м`які варіанти. Хочу поділитися своїм досвідом. Кілька років тому мені попалася на очі методика, за допомогою якої можна утримувати в чистоті свої кров, печінку і шлунок, Відразу додам, мені вона дуже сподобалася.

    Потрібно закип`ятити 6 склянок води, покласти в воду по 2 чайні ложки подрібненого кореня лопуха і кореня ехінацеї. Прокип`ятити на повільному вогні 10 хвилин. Додати 2 чайні ложки подрібненої кропиви і кип`ятити на слабкому вогні ще 10 хвилин, Потім відвар зняти з вогню і додати в нього по 2 чайні ложки конюшини лугової, квіток бузини чорної і трави м`яти перцевої. Настояти в закритому посуді 5 хвилин, процідити. Можна додати трохи меду. Протягом першого тижня пити по півсклянки відвару 3 рази на день за півгодини до їди, протягом другого тижня - по півсклянки 2 рази на день і протягом третього тижня по півсклянки 1 раз в день.

    Крім того, що очиститься кров, а отже, і печінку, цей настій дуже добре діє на шлунково-кишковий тракт, заспокоює нервову систему. Ось уже років чотири я регулярно приймаю цей настій трав по два-три рази на рік. На самому `справі, після чисток поліпшується не тільки внутрішній стан, але і змінюється в кращу сторону зовнішність: шкіра набуває дуже здоровий моложавий вигляд, як-то вся підтягується. Але що мені найбільше подобається в такій очищення - не треба застосовувати радикальних дій, п`єш собі відвар і здоровеешь! Дуже раджу спробувати цю процедуру. Бажаю всім міцного здоров`я.

  • Поділися в соц мережах:

    Схожі повідомлення