Ти тут

Lad72.ru, ооо "лад", тюмень: скандал з власником на біржі

lad72.ru, ТОВ

На цій сторінці представляємо вам переписку з власником сайту lad72.ru, які не хотіли оплачувати розміщення огляду на сайті medcent.ru вартістю 161 рубль, які повинні були надійти на рахунок вебмайстра після індексації сторінки в Яндексі.

Спочатку спробували все вирішити мирним шляхом, але оптимізаторові наплювати на правила біржі gogetlinks.net і на закони РФ. Власник сайту lad72.ru ображав психічно здорового вебмастера ( "ви несете якусь маячню"), тому що "нести марення" - Це прояв психічного захворювання. Можна було б написати заяву в поліцію за образу, бюджет клініки зменшився б, та ось час шкода витрачати на таких людей.

Так з іншого боку правила gogetlinks.net криві: чітко самі написали "Якщо на сайті немає статті, близькою по тематиці посилання, посилання можна розмістити в будь-якій статті.", А потім арбітр каже, що посилання не тематичність, ніж визнав правоту оптимізатора.

Контактна інформація недобросовісних людей:

Адреса: м Тюмень, вул. Газовиків, 30

Тел. / Факс: +7 (3452) 47-67-83

E-mail: [email protected]

WEB-сайт: https://lad72.ru/

Широбоков Віталій Володимирович, головний лікар клініки ТОВ «Лад»

Листування (краще читати знизу вгору):

оптимізатор lad72.ru

20.03.2013 15:41

Арбітр, від послуг цього веб-майстри відмовляюся і його можна не примушувати розміщувати посилання в ін. Статті.

Прохання повернути заблоковані гроші і видалити це завдання.

вебмайстер medcent.ru

20.03.2013 15:33

посилання зі статті я прибрав. в іншу статтю вставляти посилання не буду. нехай оптимізатор з інших сайтів закуповує посилання

вебмайстер medcent.ru

20.03.2013 15:15

Арбітр, з вашим рішенням я не згоден. Я розумію, що оптимізатора це посилання не влаштовує, але за правилами прав я, а не оптимізатор! навіщо тоді в правилах написано "Якщо на сайті немає статті, близькою по тематиці посилання, посилання можна розмістити в будь-якій статті." ? пишіть нормальні правила! від завдання я відмовляюся.

арбітр GoGetLinks

20.03.2013 14:17

Шановні веб-майстер і оптимізатор, перший етап Арбітражу «примирення» завершено. Так як вам не вдалося прийти до єдиної думки з даної спірної ситуації, ми змушені перейти до другого етапу - винесення рішення Арбітром.

Раніше мною були процитовані правила системи, що відносяться до даної ситуації. Крім того, потрібно взяти до уваги, що розміщення огляду повинно відповідати умовам завдання в описі кампанії.

У зв`язку з вищесказаним, рішення Арбітражу наступне:

Для веб-майстра: тематика сайту оптимізатора - стоматологія. На вашому сайті є більш підходящі розділи і статті (наприклад розділ "для мами" або "здоров`я")

У зв`язку з цим, вам необхідно розмістити огляд саме у відповідній статті. Також ви повинні логічно вписати контекстну посилання, щоб посилання була до місця і виглядала природно.

оптимізатор lad72.ru

20.03.2013 8:38

gt; gt; gt; Якби звернули увагу на 11 пункт правил, то в завданні могли б написати "Публікація тільки в статті по темі протезування зубів".

За правилами GGL заборонено в завданні вказувати тематику статей!

Якщо ваша компетенція не дозволяє вам судити про користь посилання в плані SEO, то будь ласка не треба мені радити то, чого я не просив у вас.

вебмайстер medcent.ru


20.03.2013 8:35

мені перепадає 161 рубль за це посилання. у GGL далеко не 10% комісія. Зараз розбираємося і з цього приводу. а з приводу користі - якщо вам потрібні кліки - замовляйте контекстну рекламу або банери. посилання - для підвищення позицій в пошукових системах

оптимізатор lad72.ru

20.03.2013 8:32

Веб-майстер, складається таке відчуття, що вам аби проставити посилання і отримати гроші, забиваючи на той факт, що людині, яка оплатив її вона не принесе користі. Яка мені користь від вашої статті про кішок, коли посилання вставлена взагалі не в тематічнаю статтю. Або ви вважаєте, що посилання на протезування зубів людям буде корисна користувачам, які будуть читати цю статтю?

Предлгаю вам належним чином підійти до виконання завдання і вибрати або більш тематичність статтю, або написати нову. І є 3ий варіант: зняти посилання і відмовитися від ваших послуг. За поточний розміщення я не маю наміру платити, тим більше посилання коштує 200 руб.

вебмайстер medcent.ru

20.03.2013 8:18

Оптімізітор, ваша помилка в тому, що ви не досить докладно написали завдання. Якби звернули увагу на 11 пункт правил, то в завданні могли б написати "Публікація тільки в статті по темі протезування зубів". Ви цього не вказали, значить вам без різниці, де розміщувати посилання. У підсумку, робота була виконана відповідно до правил GGL і вашим завданням. Шановний арбітр, давайте скоріше вирішимо це питання. Всі вже доведено - я правил не порушував, значить я прав і робота повинна бути оплачена.

вебмайстер medcent.ru

20.03.2013 8:12

Шановний оптимізатор, а ви в курсі що "нести марення" - Це прояв психіатричного захворювання? Ви мене ображаєте, принижуєте мою гідність, причому в публічній формі. Вам на це права ніхто не давав. Я можу з легкістю написати на вас заяву в поліцію за образу.

оптимізатор lad72.ru

20.03.2013 7:48

Веб майстер medcent.ru ви несете якусь маячню. Якщо у вас немає часу займатися статтями і виконувати належним чином завдання, то навіщо тоді за них беретеся ?!

Шановний арбітр, чи можна відмовитися від цього завдання, тому що якість виконання даного завдання є незадовільним.

вебмайстер medcent.ru

19.03.2013 17:32

Шановний арбітр. Я облік цей пункт правил. У зв`язку з нестачею часу писати нову статтю під потрібний запит, я знайшов іншу статтю. "Якщо на сайті немає статті, близькою по тематиці посилання, посилання можна розмістити в будь-якій статті." Керуючись цим і описом завдання, я виконав роботу і прошу оптимізатора її оплатити. Якщо все таки не можна так робити, то чому в правилах є ткое пропозицію "посилання можна розмістити в будь-якій статті"?

арбітр GoGetLinks

19.03.2013 17:20

Шановні оптимізатор і вебмастер!

Дозвольте нагадати деякі правила системи:

https://gogetlinks.net/faq.php#62:

11. Огляди потрібно намагатися розміщувати в найбільш близькому за тематикою контенті, якщо він є на сайті, щоб посилання оптимізатора виглядала природніше. Якщо на сайті немає статті, близькою по тематиці посилання, посилання можна розмістити в будь-якій статті.

12. Розміщення будь-якого типу огляду повинно відповідати умовам завдання в описі кампанії.

оптимізатор lad72.ru

19.03.2013 13:10

якби в системі можна було самому вибирати сторінку на сайті, перш ніж замовляти посилання, я б так і робив. платити за неякісні посилання, вашу некомпетентність і помилки не збираюся. нехай арбітри вирішують.

вебмайстер medcent.ru

19.03.2013 12:21

посилання вже розміщена і сторінка скоро з`явиться в індексе.снімать і відмовлятися не буду.пусть вирішують арбітри, чи порушив я правіла.ранее я все пояснював

оптимізатор lad72.ru

19.03.2013 11:22

в правилах йдеться про розміщення в найближчі по тематиці. вони у вас є. а то що в них багато зовнішніх посилань, це вже інша проблема. створіть унікальну статтю про фітнес або відмовтеся від розміщення нашого лінку - буду тільки радий.

вебмайстер medcent.ru

19.03.2013 7:38

в описі до мого сайту написано, що я розміщую в нових статтях. на той момент у мене не було більш підходящих уникализировать статей. оптимізатор, ви бачили опис, з чого ж ви сподівалися, що я розміщу посилання в одній з двох наведених вами статей?

оптимізатор lad72.ru

19.03.2013 6:34

хоча, мій приклад не дуже. але, кішки і люди не сумісні. на таку нетематічную посилання люди навіть дивитися не будуть.

оптимізатор lad72.ru

19.03.2013 6:16

Шановний, арбітр, подивіться тематику статті та посилання і ви зрозумієте що ця стаття зовсім не підходить. На сайті є статті про людей, тому я і вибирав даний сайт для розміщення. Ось приклади статей для людей: https://medcent.ru/children/kak-vyrovnyat-zuby-bez-breketov-otvet-zdes.html https://medcent.ru/diseases/prichiny-zabolevaniya-zubov-sindrom-shegrena .html Правило 11 підтверджує: 11. Огляди потрібно намагатися розміщувати в найбільш близькому за тематикою контенті, якщо він є на сайті, щоб посилання оптимізатора виглядала природніше. Якщо на сайті немає статті, близькою по тематиці посилання, посилання можна розмістити в будь-якій статті.

Вебмайстер, якби у вас на сайті була стаття про автомобілі і в ній би була згадка "розбитих зубів про автомобіль" ви б теж в ній розмістили мою посилання?

вебмайстер medcent.ru

18.03.2013 16:42

Правила: 11. Огляди потрібно намагатися розміщувати в найбільш близькому за тематикою контенті, якщо він є на сайті, щоб посилання оптимізатора виглядала природніше. Якщо на сайті немає статті, близькою по тематиці посилання, посилання можна розмістити в будь-якій статті.

Стаття хоч і не зовсім тематичність (вам потрібно про людей, а не про тварин), але тематичне слово "зуби" присутній. І керуючись другим реченням із процитованих правил, я правила не порушив. У такій ситуації ви могли б в описі до завдання написати типу "Якщо стаття буде не про людей, то не беріться виконувати завдання" - Я б і не взявся. У підсумку, прошу схвалити роботу.

арбітр GoGetLinks

18.03.2013 16:37

Шановні оптимізатор і веб-майстер, ми отримали скаргу від вебмастера (з огляду на сторінці https://medcent.ru/domoxozyajke/kak-otuchit-kotenka-kusatsya-i-carapatsya.html). Зміст скарги наступне:

Добрий день. Оптимізатор не хоче оплачувати розміщення огляду. Я виконав прохання в його тексті завдання в повному обсязі, не порушував правила розміщення оглядів. Оптимізатор скаржиться на нетематічность посилання, я з цим частково згоден, але посилання є контекстної, так як в тексті згадується слово по темі - "зуби". Дотримуючись п.11 Правил ("Якщо на сайті немає статті, близькою по тематиці посилання, посилання можна розмістити в будь-якій статті.") Розмістив посилання в найбільш придатною статті. Оптимізатор в тексті завдання не вказав, що якщо посилання буде не зовсім тематична, то не прийме роботу. Вважаю, що я завдання оптимізатора виконав і робота повинна бути схвалена і оплачена.

Зараз починається перший етап розгляду скарги - "примирення". Ми сподіваємося, що вам вдасться прийти до компромісу з даного спірного питання. Якщо це буде неможливо, то Арбітр Gogetlinks, прийме рішення про те, чия позиція найбільш відповідає правилам системи на другому етапі - етапі "винесення рішення Арбітром".

Шановний оптимізатор, будь ласка, позначте свою позицію з цього питання, а також згоду або незгоду з позицією вебмастера.

оптимізатор lad72.ru

18.03.2013 13:14

нетематічная посилання.

оптимізатор lad72.ru

18.03.2013 13:14

---" в статті є пропозиція про зуби" Це контекстна посилання, а не замітка. Поставте посилання в статтю про людей. Причому тут кошенята і протезування зубів людям? ---"якщо відхилите - буду скаржитися на вас адміністрації ГГЛ за необґрунтоване відхилення" аналогічно будемо скаржитися і ми за нетематічное розставляння посилань. посилання контекстна, ось і дотримуйтесь контекст. Ніхто тут протезувати зуби кошенятам з метою отучения їх кусатися не збирається.

вебмайстер medcent.ru

18.03.2013 7:13

з усією сторінки тільки 1 зовнішнє посилання - ваша. посилання контекстна, в статті є пропозиція про зуби, що підходить для розміщення вашого посилання про протезування зубів. всі умови завдання я виконав. якщо відхилите - буду скаржитися на вас адміністрації ГГЛ за необґрунтоване відхилення

оптимізатор lad72.ru

18.03.2013 6:00

на сторінці не повинно бути сторонніх зовнішніх посилань. і причому тут кошенята і протезування для людей?

Таких людей ми ще не зустрічали.

Треба було правила читати, і якщо вже не згоден з ними, напиши в коментарях до завдання все докладніше.


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення