Ти тут

Медитація "земля і небо"

медитація "Земля і Небо" в представленому тут варіанті сильно відрізняється від багатьох інших медитацій. Я б назвала її "інтерактивна медитація". Під час цієї медитації ви не просто уявляєте щось, але робите певну дію, а потім ... отримуєте практично моментальний, і дуже реальний відповідь всесвіту. Не уявляєте собі цю відповідь, а саме отримуєте його! Це абсолютно незвичайний досвід, який, тим не менш, доступний кожному.

Ви можете знайти в інтернеті інші варіанти цієї чудової медитації. У деяких варіантах, так само названих "Земля і Небо", Реальний досвід замінюється уявленням, візуалізацією ... це зовсім не те.

суть медитації "Земля і Небо", Як можна зрозуміти з назви, в гармонізації енергій Землі і Неба. Земля представляє жіноче начало, а Небо - чоловіче. На фізичному плані, ця медитація призводить до поліпшення гормонального фону і сприяє омолодженню організму. На емоційному плані медитація "Земля і Небо" заспокоює, покращує настрій.

Крім того, як я вже говорила, медитація "Земля і Небо" в даному варіанті дає можливість пережити унікальний, навіть містичний досвід. Для цього треба всього лише прослухати медитацію, слідуючи за моїм голосом. Коли я попрошу Вас почекати відповіді Землі і Неба - просто чекайте. Ви отримаєте цю відповідь протягом декількох секунд або хвилин. І повірте, це буде незвично і абсолютно реально.




Часто в перший раз відповідь Землі може відчуватися слабкіше, ніж відповідь Неба. Або навпаки. Це нормально і говорить про те, що Ваш зв`язок із Землею (якщо відповідь Землі відчувався слабкіше) або з Небом (якщо Ви слабкіше відчували відповідь Неба) порушена, ослаблена. Для здоров`я і благополуччя нам потрібен зв`язок як з жіночим началом (з енергією Землі), так і з чоловічим началом (з енергією Неба, Космосу). З кожним разом, коли Ви будете повторювати цю медитацію, Ваша зв`язок із Землею і Небом буде ставати сильнішими, а відповідь Землі і Неба стане ще більш виразним.

Я записала медитацію "Земля і Небо" на прохання учасників мого офлайн курсу "повернення молодості". Сподіваюся вона принесе користь також відвідувачам цього сайту.

медитація "Земля і Небо". Інна Дубсон.

Цю чудову медитацію я вперше почула від Керлі Тоам. Можливо, Вам більше припаде до душі варіант медитації "Земля і Небо" в її виконанні.

медитація "Земля і Небо". Керлі Тоам.

Автор статті: Інна Дубсон



Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення