Ти тут

Хочу шефа заручитися підтримкою

Відео: Як викликати прихильність до себе людей

У будь-якій організації, приватної та державної є начальник, якого всі або боятися, або люблять і поважають. А деякі хочуть досягти швидкого кар`єрного росту, вдаються до хитрощів і психологічним і фізичним. Не рідко, можна почути, що хочу шефа заручитися підтримкою, але не знаю як краще.

Відео: Як розташувати до себе співрозмовника за 15 секунд

Хочу шефа зробити іншому

Не секрет, що кар`єрний ріст на роботі залежить не тільки від старанності і працьовитості, але і від того, як вас оцінить і помітить начальник. Багато це знають і намагаються вдатися до цілого ряду засобів і прийомів допомагають розташувати шефа до себе і не рідко хочу шефа зробити іншому - Є основною метою службовців, але як цього досягти швидко і непомітно для інших - дуже просто.

Відео: Тісто для заморозки пельменів, вареників, яке не тріскається від шеф-кухаря / Ілля Лазерсон

  • хочу шефа зробити іншому, але непомітно для нього і оточуючих. Почніть з самого простого, пунктуальності. Всі начальники люблять пунктуальних і надійних співробітників, адже їх гарантія, це гарантія заслуг начальника.
  • щоб розташувати шефа до себе, намагайтеся його дивувати тільки позитивно, здавати, робити роботу раніше терміну, не брати перший час без необхідності відгулів, ви повинні показати себе відповідальним і надійним людиною, тоді хочу шефа зробити іншому не складе труднощів
  • в свята, намагайтеся непомітно для інших привітати шефа першим і звичайно ж подарувати презент
  • подаруйте подарунок через мінімального приводу, наприклад в день іменин, тобто день його імені, зазвичай таке свято не відзначається, а тут ви з подарунком, здивуєте його приємно, але не будьте настирливі, весь час не крутитесь під ногами у нього - тоді думки хочу шефа зробити одним стануть дійсністю.
  • знайдіть спільні інтереси і захоплення і обов`язково продемонструйте їх своєму шефу. Якщо у вас буде загальна тема для розмови не тільки по роботі, а й поза, то це зміцнить ваш близький контакт і дасть можливість здійснити мета - хочу шефа зробити іншому.
Флірт-офіс-3Не можна в цілях кар`єрного зростання:
  • спокушати шефа - так як це поставить вас в повну залежність від нього і кар`єрного зростання точно не буде, а ось відносини і повагу в колективі ви втратите
  • чи не лестите начальнику в присутності інших, так як це не сподобається не тільки начальнику, а й колегам
  • то не будьте настирливі, постійно не кажіть шефу про свої плани, бажання і не навантажуйте своїми проблемами - адже це начальник, а не психолог домашній
  • не поводьтеся подвійну гру, тобто начальнику льстите, а позаочі ображаєте, краще тримайте все в собі, так як якщо начальник дізнається про подвійну гру - не звільнить, а й працювати не дасть можливості з підвищенням.

Хочу шефа привітати




Багато люблять і поважають своє начальство і хочуть привітати його індивідуально і особливо, але при цьому боятися осуду з боку колег і реакції самого шефа. І бажання - хочу шефа привітати, залишається лише бажанням, тобто надскладним.

pozdravleniya-nachalniku2

Хочу шефа привітати, але ні кого при цьому не образити - бажання багатьох співробітників, хто сміливіший і не дивиться на думку оточуючих, а хто ні, то в цьому випадку рекомендується вітати шефа з усіма, але бути найактивнішим учасником, тобто вручати подарунок або читати вітальну промову, в кінці якої можна додати і від себе поздоровлення додатково, то в цьому випадку це не буде розцінюватися, як награна лестощі з вашого боку.


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення