Ти тут

№60: Дзвона й співаючі чаші - звуки для очищення простору, гармонізації та омолодження.

Сьогодні я хочу поговорити про звуках, які очищають і гармонізують простір, сприяють лікуванню і омолодженню. Це дзвін і музика співаючих чаш.

Дзвін більш звичний для жителів Росії, ніж музика тибетських чаш, які стали набувати популярності на заході порівняно недавно. Проте, між цими двома інструментами є певна схожість. По суті, співаючі чаші - це стаціонарні дзвони. Їх, на відміну від дзвонів, зручно використовувати вдома (навіть сама їх присутність в будинку здатне гармонізувати простір, очистити будинок від старої і негативної енергії і залучити в будинок чисту енергію процвітання і успіху).

Про вплив дзвону - тут: Дзвін gt; gt; gt;

Про вибір, використанні і впливі співаючих чаш - тут: Тибетські співаючі чаші gt; gt; gt;

Дзвона й співаючі чаші володіють різним звучанням, спосіб видобування звуку з цих інструментів теж різний. Але, головна відмінність - у впливі на навколишній простір і людини. На перший погляд, в їх впливі багато спільного, але послухайте дзвін і музику тибетських чаш і порівняйте свої відчуття під час прослуховування - вони абсолютно різні.

Мені ближче тибетські чаші. А вам? Послухайте і вирішите:

Слухати дзвін gt; gt; gt;

Слухати тибетські співаючі чаші gt; gt; gt;

Оскільки тибетські чаші прийшли до нас зі Сходу, звідти ж прийшло їх природне застосування для гармонізації чакр (енергетичних центрів): Тибетські співаючі чаші для гармонізації семи чакр gt; gt; gt;


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення