Ти тут

Відпочинок в іспанії, відгуки туристів, їх історії

Відпочинок в Іспанії, відгуки туристів, їх історії

Відпочинок в Іспанії став більш доступним в цьому році. Тепер стало ще легше потрапити в серце країни нездійснених мрій, спекотного темпераменту і пристрасного фламенко! Коли ви побуваєте в Іспанії, ви переконаєтеся в тому, що це рай для туристів.

Для тих, хто не в курсі, нещодавно на нашому сайті було звернення до читачів з приводу відпочинку в Іспанії. З`ясувалося, що багато хто з наших постійних читачів відправляються туди щороку, і з задоволенням діляться не тільки своїми враженнями про поїздку, але також труднощами, з якими їм довелося зіткнутися в пошуках гарного туроператора. На нашу пошту прийшло кілька відгуків туристів, і ми вирішили їх опублікувати в цій статті.

Відпочинок в Іспанії: відгуки туристів

Наприклад, ось що пише нам Антон з Москви, любитель незвичайних курортів і завзятий мандрівник:

Відео: Відпочинок в Іспанії. Торревьєха

Антон з Москви




«В минулому році мені захотілося відвідати Іспанію, але я довго не міг розібратися, як швидше здійснити мою мрію. Одного разу один з моїх старих приятелів, теж турист, порадив мені пошукати в інтернеті відомого і перевіреного туроператора.

Я довго шукав, і мені попалося кілька які викликають підозри фірм, серед яких мене зацікавила «Еліс-ТУРС», так як на їх сайті elisatours.net було найлегше відшукати потрібну інформацію. Дійсно, мій друг мав рацію. Співробітники обраної мною компанії були ввічливі, підбудовувалися під мої уподобання. На мить мені здалося, що я потрапив у казку. Хоча казка почалася насправді тоді, коли я, завдяки їхній допомозі, потрапив в чудовий тур по цій чудовій країні ... »

Не менш захоплююче описала свої пошуки Людмила з Санкт-Петербурга, затята шанувальниця далеких країн, морського повітря і історичних пам`яток. Правда Людмила нам не повідомила, до якого туроператору зверталася:

Відео: Іспанія. Каталонія. Топ 5 Рад Туристам. Курорти і Їжа.

Людмила з Санкт-Петербурга

«Одного разу, я будучи в гостях у подруги, почула від неї цікаві історії про її відпочинок в Іспанії. Природно мені захотілося самій спробувати, побачити все своїми очима. І тоді я вирішила, що найближчим часом вирушу в подорож. Залишалося тільки підшукати серйозну турфірму в нашому місті.

Треба сказати, що користуюся я послугами тільки чесних туристичних компаній, які шукаю за допомогою своїх друзів мандрівників. Вони завжди допомагають мені зробити правильний вибір, і цей випадок не був винятком, так що, вже через кілька днів я купалася в сонячних променях спекотної Іспанії ... »

Якщо вам стало цікаво, і ви хочете дізнатися, як інші наші читачі проводять відпочинок в Іспанії, відгуки ви можете почитати в коментарях до цієї статті.

Рекомендуємо до перегляду:


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення