Ти тут

Залишити проблеми

Відео: Трамп закликав США залишити проблеми України Європі

Як подолати прірву (доктор Попов П.А.)

Я хочу вам порадити унікальна вправа. Адже в житті від нас досить часто потрібно, щоб ми зібрали всі сили, яка криється в кожному з нас. Є навіть такий вислів: зібратися з силами. Сили ці воістину безмежні, але ми і самі не знаємо, на що здатні, якими можливостями володіємо. І часом потрібна стресова ситуація, щоб ми прокинулися. Я пропоную вам вправу, яке, на перший погляд, може здатися дуже простим. Спробуйте його виконати!

Вправа

  1. Закрийте очі і уявіть собі, що ви стоїте на краю прірви, на краю хвороб, невирішених проблем і турбот.
  2. А по інший бік прірви вас чекають здоров`я, радість, щастя, благополуччя і душевний спокій. Але щоб отримати їх, потрібно якимось чином подолати цю прірву і перебратися на іншу сторону. І потрібно пройти по вузькій дошці, пе­-реброшенной через цю бездонну прірву.
  3. І ось ви починаєте йти, зважуючи кожен крок, відчуваючи край дошки і покриваючись потім від страху. Потрібно подолати страх і рухатися вперед, тому що зупинитися на півдорозі вже неможливо. І назад повернути - теж неможливо.
  4. Зібрав усі: сміливість, рішучість ... Іду ...
  5. І ось я вже на іншому краю, і всі хвороби, проблеми, турботи залишилися позаду. І я гордий за се­-бе, що зробив цей подвиг.

Відео: Слуцький: Ми не можемо проблему Нагірного Карабаху залишити нащадкам

Бажаю вам успіху!


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення