Ти тут

Тибетські співаючі чаші - 7 чакр.

Про співаючих шальках і їх впливі на навколишній простір і людини докладно написано в статті Співаючі чаші. Зараз я хочу дати набір записів музики тибетських співаючих чаш для спрямованого впливу на кожну з семи чакр, для їх гармонізації розвитку.

Тибетські співаючі чаші - чакри.Виконувати медитації для чакр потрібно слідуючи від низу до верху (від 1-ої чакри до 7-ої). Нижні чакри - як фундамент будинку, середні - його стіни, а верхні дах. Спочатку слід зміцнити фундамент, потім - стіни, і лише потім - дах. Це правило поширюється на будь-яку роботу з чакрами, і тибетські співаючі чаші - не виняток.

Тибетські співаючі чаші - 1-ша чакра (Муладхара).

Колір 1-ої чакри - червоний. Розташування - промежину. Органи, на які впливає 1-ша чакра: пряма кишка, кісткова система, шкіра, імунітет, вся система виведення щільних токсинів з організму.

Тибетські співаючі чаші. Вібрації для гармонізації 1-ої чакри (Муладхара).

Тибетські співаючі чаші - 2-а чакра (Свадхістана). 

Колір чакри - помаранчевий. Розташування - на 2-3 сантиметри нижче пупка. Органи, на які впливає 2-а чакра: нирки, сечовий міхур, матка, яєчники, простата.

Тибетські співаючі чаші. Вібрації для гармонізації 2-ий чакри (Свадхістана).

Тибетські співаючі чаші - 3-я чакра (Манипура).




Колір чакри - жовтий. Розташування - на 3-4 сантиметри вище пупка. Органи, на які впливає 3-я чакра: тонкий і товстий кишечник, шлунок, печінка, селезінка.

Тибетські співаючі чаші. Вібрації для гармонізації 3-ої чакри (Манипура).

Тибетські співаючі чаші - 4-а чакра (Анахата).

Колір чакри - зелений. Розташування - в центрі грудей. Органи, на які впливає 4-а чакра: органи грудної клітини, зокрема, за серце, легені, перикард, плевра, бронхи, нижню частину трахеї.

Тибетські співаючі чаші. Вібрації для гармонізації 4-ої чакри (Анахата). 

Тибетські співаючі чаші - 5-а чакра (Вішудха).

Колір чакри - блакитний. Розташування - в центрі підстави горла. Органи, на які впливає 5-а чакра: вилочкова залоза, щитовидна і паращитовидної залози, голосові зв`язки, трахея, мова, нижня щелепа, вуха.

Тибетські співаючі чаші. Вібрації для гармонізації 5-ої чакри (Вішудха).

Тибетські співаючі чаші - 6-а чакра (Аджна).

Колір чакри - синій. Розташування - в центрі чола, між брів (в області третього ока). Органи, на які впливає 6-а чакра: мозок, очі, вуха, верхні зуби, носоглотку, гайморові пазухи.

Тибетські співаючі чаші. Вібрації для гармонізації 6-ий чакри (Аджна).

Тибетські співаючі чаші - 7-а чакра (Сахасрара).

Колір чакри - фіолетовий. Розташування - верхівка (точніше, на пару сантиметрів вище голови).

Тибетські співаючі чаші. Вібрації для гармонізації 7-ий чакри (Сахасрара). 

Слухати ще музику тибетських співаючих чаш онлайн gt; gt; gt;


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення