Ти тут

Еліксир молодості - рецепти

Кожній людині хоча б один раз в житті приходила думка про еліксир молодості, причому вічної. Чарівні зілля існують тільки в казках, але продовжити молодість і поліпшити здоров`я можна і цілком реальними способами. Для зовнішньої краси потрібно внутрішнє здоров`я. Якщо зовнішність замаскувати косметикою, молодше від цього не станеш, а ось надати молодість шкірі, волоссю і організму в цілому допоможуть рецепти еліксирів молодості.

Еліксир вічної молодості




Вічної молодості не буває - це факт. Продовжити життя і здоров`я реально при правильному харчуванні, режимі сну і відпочинку і регулярні фізичні навантаження.

Східний еліксир молодості

Схід і все, що з ним пов`язано, вважається якимось містичним місцем, здатним вилікувати будь-яку недугу. При словосполученні східний еліксир відразу хочеться його випробувати.

  • Східний еліксир молодості складається з соку лимона (100-150 грам), 200-220 грам меду, 50 мл. масла (краще оливкового). Інгредієнти змішують і вживають на голодний шлунок. Ця суміш чудово позбавляє від склерозу судин головного мозку, надає очам блиск, покращує колір шкіри обличчя, розгладжує зморшки. Людям, що страждають запорами, засіб дуже буде до речі.
  • Дуже хороший рецепт, тільки не зрозуміло як приймати? По чайній ложці? щоранку натщесерце по чайній ложці

    Часниковий еліксир молодості

  • часник є антиоксидантом і засобом, що стимулює імунітет.Перший рецепт. Еліксир підходить людям з ожирінням, задишкою, очищає судини і кров. 400-500 грам часнику потрібно подрібнити, додати сік 3-4 лимонів (в залежності від розміру). Прибрати суміш в темне місце на місяць. Вживати слід настій по чайній ложці, розбавляючи водою безпосередньо перед сном. Через 2-3 тижні людина краще спить, бадьорий і повний сіл.Второй рецепт за інгредієнтами схожий на перший. Для нього знадобиться літр меду (травневого), часник (10 головок), лимони (10 штук). Інгредієнти перемішують, залишають на 14-16 днів і вживають по чайній ложці до їжі вранці. Приймати потрібно два місяці.
  • Еліксир молодості - відгуки

    • Ірина К .:" Зробила еліксир молодості за рецептом з Інтернету. Ефект сподобався. Мені 35 років, так що говорити про старість зарано, але колір шкіри став краще, мімічні зморшки біля очей зникли. Єдиним мінусом вважаю - неприємний запах з рота, ніж ні чисть зуби. Так як настій приймають вранці, здається, що все на тебе обертаються через запах".
    • Анжеліна Валеріївна: "Мене запах часнику бентежить найменше - я на пенсії. Рецепт порадував і результат здивував".
    • Березня Єніна: "Моя мама робила такий еліксир молодості. Зовні не стала молодше, хоча шкіра стала глаже, і зморшок менше".
    • Яна-12: "Якщо пити регулярно такий настій, то ефект буде хороший - я впевнена. Перші результати відчуваю на собі - краще сплю, покращилася пам`ять".

    Еліксир молодості рецепт

  • Покращує зір, стан волосся, шкіри, усуває сивину. Лляна олія (стандартна кількість-200-250 грам), сік 3-4 лимонів, 3-4 головки часнику, кілограм меду перемішують. Зберігають суміш в холодильнику, вживають по 1 столовій ложці перед їдою тричі на добу.
  • Етоочень хороший комплекс полезнихпродуктов для організму
  • Таких рецептів безліч. Індійський - на часнику і молоці вважається дуже корисним. Для його приготування потрібно прокип`ятити в літрі молока головку часнику близько 10 хвилин. Суміш потрібно розділити на 5 рівних частин і з`їсти. Вживати в їжу склад потрібно місяць і після перерви 1-2 місяці знову пропити.
  • Китайська настоянка на горілці: (0,5 л. Горілки і часнику до кришки баночки) настоюють 2 тижні і вживають по чайній ложці під час їжі.
  • Напій з Швеції складається з шипшини, споришу, кропиви. Чайна ложка суміші заливається окропом, настоюється 3 години і п`ється як чай.
  • Слов`янський теплий напій складається з горобини і шипшини (1: 1). Суміш подрібнених ягід (чайну ложку) заварюють окропом, настоюють до охолодження і приймають як чай 1-2 рази на день.
  • У кожній країні є свої коктейлі і еліксири молодості. Будь-які овочі і фрукти, все, що дає земля, корисно і сприяє здоров`ю та молодості.
  • Італійський підбадьорливий напій складається з м`яти, лимона. М`яту запарити окропом, додати сік 1 невеликого лимона і столову ложку меду. Пити по 1/4 склянки.
  • Мед - еліксир молодості

  • Мед, як лимон і часник - стимулюючий засіб для імунітету. Тому він корисний як омолоджуючий засіб. Адже не можна бути молодим зовні, будучи хворим зсередини. Для відчуття бадьорості потрібно правильне харчування. Мед акації підходить діабетикам і з захворюваннями серцево-судинної системи. Мед гречаний містить багато білка, заліза і усуває залізо дефіцитну анемію. Мед з буркуну пахне ваніллю. Він розріджує кров, виробляє молоко у жінок, усуває запалення молочних залоз і статевої сфери. Липовий мед один з найкорисніших. Його вживають при застуді як потогінний засіб. Він підходить людям, що сидять на дієті. Мед із соняшника найдешевший, але корисний також. Він наповнює організм вітамінами і покращує обмінні процеси. Щоб мед не втрачав аромат і цілющі властивості, його потрібно зберігати в холодильнику в щільно закритому посуді.
  • Еліксир молодості тибетських ченців

  • Рецепт омолодження від ченців знайшли в 1971 році. Його розшифрували і перевели на всі мови світу. Засіб допомагає очистити організм від шлаків, токсинів, склерозу, попередити інфаркт, пухлини, шум у вухах і в голові, відновити зір, омолодити організм. Вважається, що ефект від кошти буде, якщо людина зробить рецепт самостійно і з любов`ю. Для еліксиру знадобиться 300-350 грам часнику. часник нарізають, розминають, поміщають в скляну посудину і зберігають в холодильнику. Через 10 днів суміш потрібно процідити, сік без гущі настояти ще 3 дні, вживати по 10 крапель на 1/4 склянки молока перед їжею. Так пити потрібно 11 днів, а, починаючи з 12 дня, вживати тричі на добу по 25 крапель до закінчення кошти. Курс лікування повторюють не раніше, ніж через 5-6 років.
  • mesto m oloka mojna vodu? немає, саме молоко

    Еліксир молодості "Чиста лінія"

    З відгуків може скластися загальне враження про продукт.

    • Анна пише: "Упаковка еліксиру зручна, він приємно пахне, не жирний, вбирається досить швидко і не залишає слідів. Ціна доступна. рекомендую".
    • Аліна: " А мені не сподобалася "Чиста лінія" тим, що на шкірі залишається жирний блиск".
    • Ірина Т. відповіла Аліні: "Якщо шкіра суха або нормальна, то ніякого блиску не буде. А на жирну шкіру його не завдають".
    • Яна Л .: "Хороший еліксир. Мені взагалі лінія продукції цієї фірми подобається. Ціна невисока, якість-відмінне, особливо за такі гроші".

    "gt;
    Поділися в соц мережах:

    Схожі повідомлення