Ти тут

Красиві написи на майках. 12 оригінальних майок

Ви часто бачите на вулиці красиві написи на майках? Я - дуже часто, і чесно кажучи я заздрю що у мене немає таких майок! Вони такі оригінальні! Якби я мав пара сотень рублів - пішла б прямо зараз в магазин і купила б собі такі майки з красивими написами. Зустрічала я дуже багато різних красивих написів на майках, і деякі мені запам`яталися надовго! Ось перша трійка:

Красиві написи на майках. 12 оригінальних майокЦе хіба не красиві написи на майках? Я їх просто обожнюю!

На першій майці напис: "Маленька Вредина" - В цьому словосполученні є прихований смисел. Дуже красиво оформлена напис! Чоловіки напевно подумали щось вульгарне :)

На другий майці напис: "Хто горда? Я горда? Та ні, ми ЦАРИЦІ баби прості" - Вираз на написи досить відоме і з родзинкою.

На третій майці напис: "Готую смачно, говорю мало, голова не болить" Ця майка більше підійде дівчатам. З такою майкою всі хлопці звернуть увагу на того, хто носить цю майку! А може і не тільки звернуть уваги, а ще підійдуть і попросять номер телефончика ...

Ще я бачила гарні написи на майках чорного кольору:

Красиві написи на майках. 12 оригінальних майокЧетвартая майка буде корисна всім блондинкам! Її алібі завжди при собі! Ніхто не докопається!




п`ята майка підійде лінивців! Тим, кому ліньки відповісти на просте запитання: "Як у тебе справи?" - "Як звичайно все полунично" - Красива напис з красивою картинкою полуниці. Рекомендую!

шоста майка для веселих дівчат, які не ображаються на те, що хлопці кажуть про їх здатності водити автомобіль.

Відео: Як зробити оригінальну футболку? каже ЕКСПЕРТ

Наступна добірка красивих написів на майках спеціально для студентів:

Красиві написи на майках. 12 оригінальних майокСьома майка для оптимістів, бажаючих скласти іспити на відмінно!

восьма майка з портретом Кузі з серіалу "Універ" і з красивою написом "шняга шняжная" - Відомий вислів Кузі

дев`ята майка знову для оптимістів, які сподіваються на удачу а не на знання :)

Відео: DIY: Напис на футболці своїми руками! FLAWLESS #YONCE

І остання добірка красивих написів на майках білого кольору з любовної категорії:

Красиві написи на майках. 12 оригінальних майокдесята майка дуже весела! Раджу дівчатам носити кожен день! Так ваш МЧ не впаде в непритомність, якщо ви скажете, що написано на майці ...

Відео: Прикольні написи на футболках і майках зробити самостійно

одинадцята майка з написом "Шукаю інтим, кохання не пропонувати" У такій майці гріх не пройтися по ринку :)

Дванадцята майка з формулою любові. Виявляється ось як вона виглядає! Ніколи б не дагадалась, що напій в шостого ступеня все вирішить!

І на закінчення хочу сказати, наскільки б красиві написи на майках ви не зустріли, ваша майка завжди буде краще інших!


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення