Ти тут

Виноград: корисні властивості та шкідливі

Відео: Фруктовий марафон. Виноград і його користь

Ніхто і не замислювався, скільки часом сил і праці необхідно, щоб виростити виноград. А адже такий продукт має величезний вплив на здоров`я людини, тому старання власників виноградного виробництва повністю затребувані в сучасному світі.

Відео: Еліксир молодості - Цілющі властивості винограду. 13 серія

Виноград: корисні властивості та шкідливі

128

Корисні властивості винограду

Завдяки великій кількості фруктових кислот, глюкози і вуглеводів, виноград володіє переважно корисними властивостями для людського здоров`я:

Відео: Користь Білого Винограду

  • щавлева, яблучна і мурашина кислоти активно сприяють поліпшенню травлення і обміну речовин;
  • зниження рівня холестерину до норми;
  • засіб для зменшення проявів нападів мігрені;
  • підвищення розумової працездатності та фізичної витривалості організму, завдяки вмісту глюкози;
  • сечогінний і потогінний засіб, справляється з регулярними набряклість;
  • перешкода виникнення тромбозу;
  • темний виноград має противірусну та антибактеріальну дію;
  • мінеральні солі, магній, калій, цинк, кальцій роблять виноград корисним і необхідним для людей, які страждають авітамінозом;
  • наявність флавоноїдів уповільнює старіння і омолоджуючу впливає на здоров`я і зовнішність.126



Всього десяток ягід здатний швидко притупити почуття голоду на кілька годин і зарядити організм порядної порцією енергії.

Відео: ВИНОГРАД КОРИСТЬ | білий виноград користь, чорний виноград користь

Кому не можна вживати виноград

Парадоксально, але ті ж корисні компоненти, що містяться в апетитних ягодах, мають деякі протипоказання використання винограду в їжу:

  • глюкоза неприйнятна з раціоном людей, які страждають на цукровий діабет;
  • велика кількість вуглеводів, не рекомендується приймати при надмірній вазі і проявах метаболізму організму;
  • здатність винограду до бродіння, може мати досить несприятливий вплив на травлення, тому необхідно строго дотримуватися міри;
  • діарея, виразка шлунка і захворювання дванадцятипалої кишки є прямими протипоказаннями до виноградного раціону.

125Перед тим, як почати часто ласувати цим продуктом, краще отримати точні рекомендації лікаря і бути впевненим в сумісності винограду і стану здоров`я.
Не існує особливих хитрощів в застосуванні продукту, весь процес вживання винограду зводиться до свіжим плодам або соку, приготовленого в домашніх умовах.
У невеликих кількостях, ягоди корисні для дітей старше 3 Років, але і в цьому питанні краще порадитися з педіатром.


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення