Ти тут

Отрути, які ми їмо. Шкідлива їжа - харчові добавки.

Відео: Харчові добавки: вбивають або бережуть?

Я завжди дивлюся, що написано на упаковках продуктів, перед покупкою. І, найчастіше, кладу їх назад на полицю ...

Відео: Дивитися ВСІМ! Отрута, який ми їмо !!!

Шкідлива їжа - харчові добавки.

Нікому не потрібно пояснювати, наскільки важливо для нашого здоров`я правильне харчування. Часто те, що потрапляє до нас в організм з їжею, є просто ... отрутою. Я кажу про всілякі добавках, що містяться в промислово-оброблених продуктах харчування. В принципі, наш організм - штука міцна. Він здатний самостійно позбавлятися від багатьох шкідливих речовин, що потрапляють в нього з їжею, водою, повітрям. Але, коли цих шкідливих речовин занадто багато, організм не справляється.




Перше, що варто зробити всім, хто піклується про своє здоров`я - відмовитися від вживання їжі, що містить шкідливі харчові добавки. Або, хоча б, звести вживання таких продуктів до мінімуму.

Проблема в тому, що сьогодні практично неможливо купити дійсно екологічно чисті продукти, що не містять ніяких шкідливих добавок. Харчових добавок безліч (більше тисячі) і тільки деякі з них вважаються безпечними для здоров`я.Таких, умовно безпечних, добавок всього кілька десятків. Тому важливо знати, які добавки особливо шкідливі.

Отже, які речовини, що містяться в їжі, можуть принести найбільшу шкоду нашому здоров`ю? Ми розглянемо в окремих статтях всі види шкідливих харчових добавок.

Види харчових добавок (список статей на сайті Практикум здорового способу життя):

  • харчові консерванти - запобігають розмноженню бактерій і грибків.
  • Харчові барвники - надають продуктам харчування привабливий природний колір.
  • харчові ароматизатори (Підсилювачі смаку і аромату) - надають продуктам певний смак і аромат, часто використовуються для того, щоб приховати неприємний смак і запах.
  • Харчові стабілізатори, загусники і желирующие харчові добавки - використовуються для збереження консистенції продуктів.
  • харчові емульгатори - створюють однорідну суміш з тих продуктів, які не змішуються в природі (наприклад, вода і жир).
  • харчові антиокислювачі (Антиоксиданти) - уповільнюють процес окислення харчових продуктів.
  • цукрозамінники - про шкоду всіляких підсолоджувачів і замінників цукру варто поговорити окремо. І про одне корисне цукрозамінники.
  • І "на закуску" - список 10 найбільш шкідливих популярних продуктів харчування, що містять найбільшу кількість шкідливих харчових добавок. Обов`язково прочитайте цей список - всі перераховані в ньому продукти призводять до різних захворювань.

У наступному випуску ми поговоримо про іншу категорії шкідливих речовин, що містяться в їжі - тих, які ніхто не додає спеціально ... і, тим не менш, вони там присутні. І шкода завдають не меншої, а то і більший, ніж всі вище перераховані харчові добавки.

А що робити, якщо Ви не готові відмовитися від продуктів з шкідливими харчовими добавками? Як нейтралізувати або зменшити шкоду, що наноситься здоров`ю цими продуктами? Про це ми поговоримо в майбутніх випусках розсилки.


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення