Ти тут

Шкідливі продукти - відео

Ще раз хочу поговорити про шкідливі продуктах ... точніше - про смертельно шкідливих продуктах. Так, ця їжа не вбиває відразу. Отрута накопичується в оргнанізме, поступово приводячи до різних захворювань, починаючи ожирінням і закінчуючи раком ...

Але на цей раз я не буду нічого писати - ось кілька відео, в яких розповідається про шкідливі продуктах більш наочно.

Можливо, Ви і раніше чули про шкоду харчових добавок, широко використовуваних в харчовій промисловості. Ви все ще купуєте ковбасу? Їсте сосиски? І не замислюєтеся, що саме НАСПРАВДІ їсте? Просто подивіться ці відео.

Харчові добавки - відео про шкідливі продуктах.

Ми те що ми їмо. І якщо ми вживаємо неякісні, перенасичені добавками і консервантами продукти, - то ми і виглядаємо відповідно, вболіваємо частіше і вмираємо раніше.

Три кілограми хімічних речовин. Ось ту кількість, яка проковтує за рік середньостатистичним споживачем абсолютно звичних продуктів: Кексів, ковбаси або мармеладу. Фахівці Інституту харчування РАМН запевняють, що всі дозволені до виробництва харчові добавки нешкідливі. Однак, на практиці вимальовується дещо інша картина.




Смертельна їжа: зіпсовані продукти + шкідливі хімікати ...

... і що з цього вийшло.

Обережно їжа - фільм про шкоду продуктів з харчовими добавками.

Експеримент: давайте подивимося, що стало з молодим і здоровим людиною всього за 2 тижні харчування шкідливими продуктами з фаст фуду. На цей час учасник експерименту відмовився одлюби корисної і здорової їжі і харчувався тільки такими шкідливими продуктами, як гамбургери, хот доги, картопля фрі, чіпси, локшина швидкого приготування, піца, газовані напої і т.д.

До кінця першого тижня у хлопця з`явилися постійні головні болі, нудота, підвищений тиск, безсоння, 3 додаткових кг. та інші, не властиві її віку, проблеми.

Протягом наступного тижня молодий чоловік вирішив харчуватися, на перший погляд, менш шкідливими продуктами: консервами, молочними продуктами, куркою-гриль ... До чого ж це призвело?

  • Обережно їжа - 1
  • Обережно їжа - 2
  • Обережно їжа - 3
  • Обережно їжа - 4
  • Обережно їжа - 5
  • Обережно їжа - 6
  • Обережно їжа - 7
  • Обережно їжа - 8
  • Обережно їжа - 9
  • Обережно їжа - 10
  • Обережно їжа - 11

Інші статті про шкідливі продуктах:

10 найшкідливіших популярних продуктів харчування з E-шкамі


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення