Ти тут

Повноцінний сон. Поради

Ви, напевно, помічали, що люди, які добре сплять, зазвичай завжди енергійні, здорові і веселі. Часом міцний сон відновлює сили і знімає втому, що накопичилася за день, краще будь-яких вправ. Якщо ви страждаєте безсонням або у вас тривожний, нерівний сон, не поспішайте ковтати снодійне. Існує ряд простих і не завдають шкоди організму способів швидкого відходу до сну і його «поглиблення».

Відео: Як навчити дитину засипати без грудного годування і хитання? [Супермама]




Секрети давніх китайців. Натисніть великим пальцем лівої руки на передню поверхню шиї зліва (рис, 1), а потім - уздовж сонної артерії в чотирьох точках у напрямку до ключиці. Ці натискання повторіть три рази з кожного боку, після чого трьома пальцями протягом трьох секунд натискайте на кожну з трьох точок, відповідних довгастомумозку (рис. 2). Після цього натискайте на три точки, розташовані уздовж м`язів задньої поверхні шиї по обидва боки шийного відділу хребта, починаючи від зони довгастого мозку і закінчуючи на верхівці плечового пояса. Потрібно зробити три натискання, по три секунди кожне. Витягнувши ноги, максимально зігніть і розігніть великі пальці стоп, щоб стимулювати кровообіг в нижніх кінцівках.

Поради з системи Андрія Левшинова

  • Звернення до Ангела-охоронця. Щоб заспокоїтися і швидко заснути, перед сном зверніться до свого ангела-охоронця: «Невидимий один душі моєї і свідок моїх вчинків, ангел-хранитель мій! Дякую тобі за твою участь в моїй долі і послуги! Давно б згорів я в пекельному вогні за свої легковажні і гідні осуду справи, якби ти, ангел мій, не спитав мене у Бога часу для покаяння. Соромно мені при думці, що ти бачиш мої вчинки і невідлучно присутній при них! Дякую тобі, що ні мій гріх та ні звичка до зла, щоб не відвернути тебе від мене, ти не покинув мене і всюди слідував за мною! Тепер не засмучу тебе злими діяннями, не буду бентежити безглуздям, буду слухати твоєму голосу, і як ти безкорисливо служиш мені, так і я буду служити ближнім. Чи не кидай мене, ангел-хранитель мій, але відхили від мене щирі лиха! Коли ж прийде час моєї смерті, прийди до мене в ту мить, коли душа моя розлучиться з тілом. Утіш мене в боротьбі зі смертю і захисти, коли прийду в вічність! Коли ж знову з`єднаюся з тілом і з`явлюся на Страшному суді, допоможи мені згадати добрі справи мої і введи мене в Царство Небесне! »
  • Швейна голка. Коли ви роздягнетеся і ляжете в ліжко, сядьте в ліжку, візьміть в праву руку швейну голку, нахиліться до правої ступні і поводите гострим кінцем голки по нігтя великого пальця ноги. Голка повинна рухатися над поверхнею нігтя від заснування до краю, прочерчивая паралельні лінії уздовж нігтя. Попереджаємо вас, що цей спосіб швидкого переходу до сну дуже сильний і представляє певну небезпеку: ви можете заснути з голкою в руках. Тому потрібно уважно стежити за собою і при перших ознаках сонливості відкласти голку в бік і спокійно лягти. Міцний сон вам забезпечений.
  • Допомога йоги-мудрі. Сядьте на п`яти, зробіть видих, нахиліться вперед і торкніться лобом підлоги або килимка. Руки витягніть перед собою і зімкніть в замок. Залишайтеся в такому положенні, поки у вас не почнуть злипатися очі. Ви можете навіть заснути в цій позі.
  • Мовчання днем притягує міцний сон вночі. Спробуйте не розмовляти з близькими і співробітниками по роботі або ж говорите тільки в разі крайньої необхідності. Якщо ви будете мовчати цілий день, ви не будете відчувати надлишку емоцій, тривожать нервову систему, і вночі міцно заснете.
  • якщо вас мучить якесь спогад або почуття і ви не припиняєте внутрішня розмова з самим собою, значить, у вас накопичилися проблеми - і саме вони заважають вам вночі спати спокійно. В такому випадку запишіть на магнітофон всі свої думки. Таким чином виговорившись, ви швидко заснете.
  • Тим, хто не спав ніч - рада Ріші. Індійські мудреці - ріші рекомендують тим, хто не спав ніч, але хоче зберегти бадьорість і енергію протягом наступного дня, постити і спати в наступну ніч лише половину покладеного для сну часу. В результаті безсонної ночі наш організм піддається сильному стресу, але разом з тим дуже тривалий сон теж створює велику напругу і перевантаження нервової системи. Крім цього, ріші радять перед сном пити чай з молоком без додавання цукру.
  • Синє світло. Рекомендується використовувати для швидкого засипання синє світло або ліхтар з синім фільтром. Повісьте ліхтар в спальні і включайте перед тим, як лягти в ліжко. Цей спосіб Андрій Левшин неодноразово випробував на собі і рекомендував багатьом пацієнтам. Практика показала його безумовну ефективність.
  • Відео: Як привчити дитину до нічного сну / Здоровий сон дитини

  • Якщо ж ви від природи балакучі, спробуйте стриматися і не вступати в непотрібні розмови з людьми протягом дня. Спершу ця задача може здатися важким, але скоро ви переконаєтеся в позитивних результатах.
  • вода. Заспокійлива дія води добре відомо. Згадаймо, наприклад, що під час християнського обряду хрещення, коли вода омиває людини, йому прощаються всі його минулі гріхи і його душа заспокоюється. Для хорошого міцного сну я рекомендую прийняти ванну хвилин за 40 до того, як лягти в ліжко. Вода у ванні повинна бути такої температури, щоб шкіра на тілі не червоніла. Час прийняття ванни - 15-20 хвилин. Після ванни корисно випити заспокійливий трав`яний настій череди, м`яти, материнки або квіток календули.
  • Академік А. Левшин


    "gt;
    Поділися в соц мережах:

    Схожі повідомлення