Ти тут

Голодування по

Першу інформацію про голодування і користь голодування для очищення, оздоровлення і омолоджування організму, я отримала з книги Поля Брега Чудо голодування. Зараз інформації більше і можна вибрати відповідну саме для Вас методику.

Як дізнатися, що підходить саме Вам?

Ознайомтеся з кількома книгами про голодування (можна не читати всю книгу цілком - іноді достатньо кількох сторінок) і прислухайтеся до власної інтуїції. Вам подобається те, що Ви читаєте? Або щось викликає внутрішній протест? Роздратування? Якщо так, значить - це не Ваш метод. Якщо ж книга читається на одному диханні, викликає позитивні емоції і бажання застосувати прочитане на практиці - вперед! Тільки обережно :) Не забудьте про правильну підготовку до голодування (детальніше про підготовку до голодування різної тривалості в статті Голодування на воді) і поступовості! І прочитайте про можливі ускладнення під час голодування, про те як їх попередити і як з ними боротися.

Відео: Моє 23-денний очисне голодування по Марва Оганян :)

Ось кілька книг про голодування, які ви можете знайти і почитати в інтернеті:


Голодування по Бреггу П .: Чудо голодування.




Найвідоміша з книг Брегга "чудо голодування" виходила на Заході багатомільйонними тиражами. А найкращою ілюстрацією лекцій, статей і книг Брегга служив він сам, його власний досвід, його спосіб життя. У 90-річному віці він був сильний, рухливий, гнучкий і витривалий, як юнак.

Відео: Умовне голодування по Марва Оганян | Мій досвід

Він щодня здійснював трьох-п`ятикілометровій пробіжки, багато плавав, ходив у гори, грав у теніс, танцював, здійснював тривалі пішохідні походи, займався гантелями і гирями, захоплювався серфінгом - катанням на спеціальній дошці в хвилях океанського прибою. Його робочий день тривав 12 годин, він не знав хвороб і втоми, завжди був повний оптимізму, бадьорості і бажання допомогти людям.


Голодування по Суворину А .: Лікування голодуванням.

Природа заклала в організм людини якийсь мудрий, до сих пір непізнаний механізм життєдіяльності - голодування.

Цей механізм включається, коли в організм людини припиняється доступ їжі. Найцікавіше полягає в тому, що через кілька днів лікувального голодування геть пригнічується почуття голоду, навіть з`являється відраза до їжі, хоча душа пам`ятає про принади смачної їжі.


Голодування по Шелдон Г .: Голодування і здоров`я.

Цей збірник присвячений питанням оздоровчого голодування і роздільного харчування і є прекрасним посібником з організації здорового способу життя.

ГОЛОДУВАННЯ МОЖЕ ВРЯТУВАТИ ВАШУ ЖИТТЯ!


Голодування по Войтовичу Г .: уздоров самого себе (про лікувальне голодування в питаннях і відповідях).

книга Г. А. Войтовича зцілити САМОГО СЕБЕ присвячена цілющим можливостям короткострокового голодування, воно передбачає подальше відновлювальне дієтичне харчування.



Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення