Ти тут

Невідомі чудеса голодування.

Практика голодування (в основному, голодування на воді) стає все більш популярною і для цього є вагомі підстави. Говорячи про користь голодування, зазвичай мають на увазі фізичні аспекти (див. Користь голодування). І правда, результати лікувального голодування часто нагадують диво - виліковуються багато захворювань (в тому числі, навіть "невиліковні"), Повертається здоров`я і енергія, поліпшується зовнішній вигляд ... Але сьогодні я хочу поговорити про інші чудеса - про те, як голодування впливає на свідомість.

Ця стаття - про невідомі широкому загалу і практично всіма ігнорованих аспектах голодування, пов`язаних з очищенням свідомості.

Чому у всіх релігіях світу існують пости для "очищення душі"? Чому багато древніх народів практикували голодування для отримання містичного досвіду, осяянь, просвітлінь? Яким чином свідоме утримання від їжі впливає на свідомість? І, якщо вплив голоданіея на свідомість - благотворно, то чому багато під час голодування стикаються з проблемою емоційної нестабільності (дратівливості, уразливості, депресивних настроїв, нападів жалості до себе, безсоння)?

Насправді, тут немає ніякого протиріччя. У даній статті я хочу поділитися своїм розумінням "механізму" впливу голодування на свідомість. знаючи цей "механізм", Можна витягти з процесу голодування набагато більше користі і уникнути багатьох неприємних "ефектів", Про які говорилося вище.

Чудеса голодування: очищення організму призводить до очищення свідомості.

Почнемо з того, що відомий вислів "в здоровому тілі здоровий дух" відповідає дійсності. Безліч тілесно-орієнтованих оздоровчих практик засновані саме на зв`язку тіла і свідомості. Поки ми живі, наша свідомість і тіла взаємопов`язані і взаємозалежні. Тому не дивно, що очищаючи організм від проблем, які накопичувалися роками токсинів, ми очищаємо і свідомість. Я під час голодування завжди помічаю, як мене залишають багато тривоги і неприємні думки.

Чудеса голодування: емоційна нестабільність - шлях до зцілення емоцій.

Далеко не всі неприємні думки і емоції йдуть зі свідомості голодуючого, разом з токсинами. Подібно до того, як при голодуванні токсини у великій кількості надходять в кров з тим, щоб бути видаленими з нашого тіла, так і безліч не найприємніших емоцій піднімається на поверхню. Їжа є настільки важливою частиною нашого життя, що багато емоційні проблем щільно з нею пов`язані. Відмова від їжі, з одного боку, сам по собі може викликати стрес, страх і т.д. З іншого боку, при голодуванні загострюються багато емоційні проблеми, які ми звикли "заїдати".

Таким чином, емоційна нестабільність під час голодування є не прикрою перешкодою, а шансом виявити і вирішити багато проблем, "загнані" в підсвідомість і отруйні нас не гірше фізичних токсинів.

Питання - що ми робимо з цим шансом? Оскільки, метою голодуючого зазвичай є очищення, оздоровлення і омолодження фізичного тіла, емоційна нестабільність сприймається як одне з ускладнень при голодуванні. Тим часом, поставившись до цього явища з належною увагою, можна значно збільшити ефективність голодування.

Як це зробити? Є багато способів роботи з емоціями.




Спосіб 1.

Іноді буває досить подяки. Відчувши роздратування, злість, смуток, жалість до себе або якусь іншу неприємну емоцію, подумки подякуйте всіх "учасників" події:

  • емоцію,
  • того, хто викликав у вас цю емоцію,
  • мир,
  • самого себе.

(Список можна розширити або скоротити, відповідно до ситуації)

За що подякувати? За те, що вказали Вам на проблему і, тим самим, підштовхнули до її вирішення.

Спосіб 2.

Інший спосіб - подумки відсторонитися від ситуації і помедитувати. Чи не "грузнучи" в ситуації, поспостерігайте за собою, своїми думками і емоціями, як би, з боку.

Відео: Поль Брегг Чудо голодування Частина 1

Спосіб 3.

Третій спосіб - вплив через тіло. Ляжте на спину і розслабте всі м`язи, послідовно пройшовшись від верхівки голови до пальців ніг. Особливу увагу приділіть тим м`язам, які "не хочуть" розслаблятися. Сильно напружте ці м`язи, а потім розслабте. Пошукайте напряжетнние м`язи і розслабте їх знову. Через деякий час Ви помітите, що заспокоїлися.

Ця вправа дуже корисно робити перед сном, якщо у Вас безсоння.

Чудеса голодування: відпочинок травної системи - відпочинок свідомості.

Шлунок часто називають другим мозком, настільки шлунково-кишковий тракт нагадує справжній мозок.

В складках тканин, що вистилають стравохід, шлунок і кишечник, є цілий комплекс нервових клітин. Ці клітини обмінюються між собою сигналами за допомогою нейротрансмітерів. Це дозволяє всьому шлунково-кишковому тракту працювати незалежно від головного мозку. Як і головний мозок, шлунково-кишковий мозок має здатність до навчання. Як і головний, цей мозок живлять "гліальні" клітини, має ті ж клітини, відповідальні за імунітет, такий самий захист. Подібність посилюється такими нейротрансмиттерами, як серотонін, допамін, глютамат і такими ж білками-нейропептидами. Існує досить нова галузь науки, "нейрогастроетерологія", І багато вчених вважають, що цей мозок також бере участь в інтелектуальній діяльності людини.

Можливо цим фактом пояснюється дивне відчуття, ніби під час голодування мою свідомість відпочиває, як якщо б мені весь час доводилося думати про безліч речей, в яких раптом відпала необхідність.

Відео: Чудо сироїдіння - Чудо голодування

Якщо Ви плануєте голодування, зверніть увагу на цей цікавий ефект - впевнена, тепер Ви теж його помітите.

Звільняються ресурси свідомості, раніше іспользуемуе в процесі травлення. Можна сказати, що голодування забезпечує відпочинок не тільки піщевардітельной системі, а й свідомості.

Чудеса голодування: воля і вихід за рамки загальноприйнятого.

Пояснюючи такі чудеса голодування, як лікування "невиліковних" хворих, наприклад, "розсмоктування" ракових пухлин, зазвичай говорять про фізіологічні процеси, що відбуваються в організмі голодуючого. Однак, голодування не обмежується тільки фізіологією. Лікувальне голодування, особливо, коли дцелью є лікування важких захворювань, є Волві актом і ... виходом за рамки загальноприйнятих понять і правил. Поясню, що я маю на увазі.

Уявіть людину, якій поставили страшний діагноз - рак. І рекомендували операцію і хіміотерапію. І ось, ця людина, відмовляється від конвенційного лікування і починає голодувати. Щоб зважитися на такий крок, потрібно подолати не тільки страх голоду, але і страх невдачі (з наступним летальним результатом), і тиск всіх оточуючих, які часто вважають голодування в даній ситуації - просто божевіллям. В якомусь сенсі, це і правда божевілля.

Але що є основною умовою зцілення (що визнається практично всіма лікарями)? Воля до життя, воля до здоров`я. Неабияке вольове зусилля, яке потрібно, щоб зважитися на голодування в такій ситуації, як я думаю, якраз і запускає процес зцілення.

Увага! Я ні в якому разі не закликаю всіх відмовлятися від лікування, запропонованого конвенційної медициною, на користь голодування. Далеко не всі ризикнули - виліковуються. Такий вибір - особиста відповідальність самої людини.

Але повернемося до нашої теми. Вихід за рамки загальноприйнятого - необхідна умова для чуда (а точніше, для того щоб свідомість дало команду організму для "чудесного зцілення"). Чудеса не відбуваються в просторі загальноприйнятого. Вони тут просто неможливі. Наша свідомість це знає і ніколи не запустить "чудове" зцілення в звичайних умовах. Тривале голодування все ще залишається чимось "божевільним", Що не вписується в звичайну рутинну дійсність. Багатьом воно все ще здається неможливим. Але, може бути, це і добре? Адже тільки зробивши щось "неможливе", можна отримати "неможливий" результат.

Ось і все, що я хотіла сказати про невідомих чудеса голодування. Бажаю Вам багато здоров`я і чудес!


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення