Ти тут

Голодування для схуднення

Відео: моє ГОЛОДУВАННЯ 7 днів враження! :) :) :) І схуднення

Наскільки ефективно голодування для схуднення? Як голодувати, щоб схуднути і як зберегти вагу, схуднувши за допомогою голодування? 2 методу і мій особистий досвід голодування для схуднення.

Мій особистий досвід голодування для схуднення.

Спочатку трохи особистого досвіду. Колись я схудла на кілька розмірів за допомогою голодування. І вага не повернувся.

Мій метод схуднення включав в себе не тільки голодування, а й заняття спортом. Зате між голодуваннями ніяких обмежень в їжі я не дотримувалася! Один з плюсів мого методу схуднення - навіть якщо не дотримуватися всіх рекомендацій по правильному входу і виходу з голодування, результат все одно буде.

Отже, ось як я жила протягом декількох місяців:

Мій метод схуднення - вправи

5 днів на тиждень по утрам займалася в спортзалі перед роботою. Програма занять - в основному, анаеробні (силові) вправи. Силові тренування будують м`язи, прискорюють метаболізм і допомагають очищенню організму.

Мій метод схуднення - голодування

Голодування я проводила щотижня від 36 годин (1.5 дня) до 60 годин (2,5 дні). Це короткі голодування на воді. Правильний вхід і вихід з таких голодувань хоч і важливий, але не такий критичний, як при тривалих голодування.

Відео: Голодування. День 12. Голодування для схуднення. Чи можна схуднути голодуючи?

Під час голодування я не робила вправ, але багато гуляла, їздила на море. Свіже повітря і рух дуже важливо при голодуванні. Тому я проводила голодування на вихідних.

Є ще одна причина, по якій голодування краще поєднати з вихідними чи відпусткою. Часте явище в період голодування - поганий запах з рота. Жувальну гумку використовувати не можна, а на роботі треба якось спілкуватися з людьми. До того ж, у вихідний день легше впоратися з можливими ускладненнями, іноді виникають при голодуванні, такими, як головний біль. Свіже повітря і рух значно полегшують проходження голодування.

Мій метод схуднення - раціон харчування між голодуваннями

Ніяких обмежень в харчуванні я не дотримувалася. Зараз я веганка (не їм ніяких продуктів тваринного походження), але в той період я не їла тільки м`ясо. Все інше (рибу, яйця, молоко і молочні продукти) я їла без обмежень. В тому числі, тістечка та інші "НЕ дієтичні" продукти. Вобщем, ви зрозуміли - ніякої дієти я не дотримувалася.

За одним винятком - я не пила ніяких газованих, безалкагольное та інших напоїв! Тим більше, дієтичних - від цукрозамінників товстіють. Запам`ятайте це і назавжди виключіть напої та продукти з штучним сахарозаменителями зі свого меню. Єдина альтернатива цукру, яка не завадить процесу схуднення - стевія.

Мій метод схуднення - вода




Вода - це "наше усе"! Пийте якомога більше води під час голодування, на виході з голодування і в період між голодуваннями. Вода виводить токсини, очищає організм і прискорює процеси схуднення.

Мій метод схуднення - втрата ваги

Втрата ваги у мене була поступовою. Від 1 до 2 кг. йшло за час голодування, але половина втраченої ваги поступово поверталася протягом наступних 3-4 днів. В середньому, за місяць я втрачала близько 3 кг. Я не дотримувалася рекомендацій з підготовки до голодування і виходу з голодування, що, звичайно, знижувало швидкість схуднення. Але мені було комфортніше не думати про схуднення в період між голодуваннями.

Заняття спортом 5 разів на тиждень допомагали зберегти і навіть збільшити м`язову масу. В результаті, обсяги значно зменшилися саме там, де це було потрібно. За кілька місяців я три рази змінювала гардероб - старі джинси з мене просто спадали!

Чому голодування допомагає схуднути? 5 причин, чому голодування допомагає схуднути.

Голодування сприяє схудненню з кількох причин:

  1. Перша причина очевидна - під час голодування їжі в організм не надходить, а калорії витрачаються. Значить, організм використовує власні запаси.
  2. Друга причина - голодування очищає організм. Очищення організму означає оздоровлення, в результаті якого нормалізується обмін речовин і організм сам починає позбавлятися від зайвих кг.
  3. Тривале голодування здійснює "перезапуск" всіх систем організму. після такого "перезапуску" зайву вагу зникає разом з іншими проблемами і захворюваннями.
  4. Під час тривалого голодування зменшується розмір шлунка. Після голодування почуття ситості настає швидше - зменшився шлунок наповнюється меншою кількістю їжі. В результаті, після виходу з голодування процес схуднення триває.
  5. Голодування пробуджує в організмі "правильні" реакції. Раптом виявляється, що корисна їжа смачна, а шкідливі продукти починають викликати огиду. А правильне харчування сприяє схудненню. Тривале голодування призводить до такого ефекту відразу, а регулярні короткі голодування - з часом.

На відміну від низькокалорійної дієти, голодування не призводить до швидкого набору втраченої ваги. Навпаки, схуднення може тривати і далі. Вага повертається в одному єдиному випадку - при недотриманні рекомендацій щодо виходу з тривалого голодування.

Відео: Голодування для схуднення. Як правильно голодувати для схуднення? [Галина Гроссманн]

Як саме голодувати, щоб схуднути? Кілька способів схуднення за допомогою голодування.

Методи схуднення за допомогою голодування можна розділити на два типи:

  1. Короткі голодування для поступового схуднення.
  2. Тривале голодування для швидкого схуднення.

У кожного з цих методів схуднення є свої плюси і мінуси.

Увага! Голодування на воді має на увазі відсутність будь-якої їжі і напоїв крім чистої дистильованої або мінеральної води. Навіть невелика кількість соку або шматочок яблука перетворять корисне оздоровче голодування під шкідливу жорстку дієту!

Короткі голодування для поступового схуднення.

Короткими голодуваннями я називаю голодування тривалістю від 1 до 3.5 днів. Голодування менше 24 годин голодуваннями не є. Це - харчова пауза. Для схуднення такі голодування практично марні.

У статті Голодування на воді (Частина 1) описується весь процес підготовки до коротким голодувань на воді, проведення голодування і вихід з голодування. Чим ретельніше дотримуються рекомендації по входу і виходу з голодування, тим результативніше голодування для схуднення.

Короткі голодування для схуднення проводяться за наступною простою схемою:

  1. Голодування проводиться 1 раз на тиждень протягом декількох місяців - до отримання потрібного результату, вимірюваного в кг і см :-)
  2. Якщо Ви не маєте попереднього досвіду, то починати слід з одноденних голодувань, поступово збільшуючи тривалість.
  3. Під час голодування потрібно пити якомога більше води. Пийте часто, не чекайте появи почуття спраги.
  4. Під час голодування слід відпочивати, гуляти на свіжому повітрі, робити водні процедури (купатися в природних водоймах або приймати душ).
  5. У перервах між голодуваннями не потрібно дотримуватися дієти. Але рекомендується уникати вживання найбільш шкідливих продуктів, особливо містять багато харчових добавок (ось список 10 найбільш шкідливих продуктів). Будь-які газовані, безалкогольні, енергетичні напої слід повністю виключити.
  6. Складіть комплекс вправ і регулярно його виконуйте (хоча б 2-3 рази на тиждень). Ваша задача не спалити жир під час тренування (з цим успішно впорається голодування), а не допустити втрати м`язової маси і посилити метаболізм. Тому, при складанні програми тренувань, віддавайте перевагу силовим (анаеробним) вправам.

Плюси коротких голодувань для схуднення:

  • Короткі голодування (до 3-х днів) практично безпечні навіть при наявності деяких захворювань. Зазвичай, всі можливі проблеми зводяться до головного болю і поганого запаху з рота, які зникають відразу по виходу з голодування.
  • Короткі голодування не вимагають попереднього досвіду.
  • Помилки і недотримання рекомендацій з підготовки до голодування і виходу з голодування хоч і знизять ефект, але не не викличуть серйозних ускладнень.
  • Виконуючи фізичні вправи в перервах між голодуваннями, легко підтримувати м`язи в тонусі і не допустити втрати м`язової маси.
  • Худнути методом регулярних коротких голодувань можна тривалий час, до досягнення бажаного ваги. Темп схуднення з часом не знижується.
  • Короткі голодування можуть проводитися у вихідні, не вимагають обмежень фізичної активності і не заважають виконанню повсякденних обов`язків.

Мінуси коротких голодувань для схуднення:

  • Схуднення займає тривалий час - від декількох тижнів, до декількох місяців (в залежності від кількості зайвих кг).
  • Схуднення за допомогою коротких голодувань вимагає більшої сили волі, ніж одне тривале голодування, оскільки почуття голоду відчувається сильніше в перші дні голодування і зовсім проходить після настання ацидотического кризу (через 7-12 днів).

Тривале голодування для швидкого схуднення.

Тривалі голодування для схуднення можуть тривати від 4 до 40 днів. Чим довше період голодування, тим серйозніше до нього слід готуватися і тим важливіше дотримуватися всі рекомендації при виході з голодування.

У статті Голодування на воді (Частина 2) описуються особливості голодування різної тривалості (голодування на воді до ацидотического кризу і голодування після ацидотического кризу). Перш, ніж зважитися на тривале голодування, потрібно обов`язково провести кілька голодувань меншої тривалості. Також слід провести очищення організму (як мінімум, очищення кишечника). Якщо є така можливість, то перед і під час голодування бажано робити гідроколонотерапія.

Під час голодування бажано виконувати легкі фізичні вправи. Інакше не уникнути значної втрати м`язової маси, замість якої потім з`явиться жир.

Деякою втрати м`язової маси при тривалому голодуванні все ж не уникнути. Як, втім, при будь-якому методі швидкого схуднення. Тому особливо важливо відразу після виходу з голодування почати регулярно виконувати вправи. Приступати до вправ слід з великою обережністю. Силові вправи дадуть більший ефект для відновлення м`язів, ніж аеробні, але починати варто з найменших ваг (відразу після голодування багато вправи краще робити взагалі без ваги).

Плюси тривалого голодування для схуднення:

  • Під час тривалого голодування можна схуднути відразу набагато.
  • Після ацидотического кризу почуття голоду майже пропадає і голодувати стає легко.
  • Очисний і оздоровчий ефект тривалої голодування величезний, тому можливо подальше зменшення ваги внаслідок загального поліпшення стану здоров`я.
  • За час тривалого голодування обсяг шлунку встигне сильно скоротитися, що призведе до зменшення обсягів споживаної їжі і, як наслідок, до подальшого схудненню.

Мінуси тривалого голодування для схуднення:

Відео: Голодування для схуднення Відгуки - Відгуки Після Схуднення

  • Тривале голодування небезпечно! У домашніх умовах тривале голодування можна проводити тільки маючи досвід більш коротких голодувань.
  • Тривале голодування вимагає серйозної підготовки.
  • Приймаючи рішення про проведення тривалого голодування для схуднення, варто врахувати, що основна втрата ваги відбувається в перші кілька діб голодування. Потім темпи схуднення знижуються.
  • Під час тривалого голодування складно уникнути втрати м`язової маси. 
  • Складно проводити тривале голодування "без відриву від виробництва". Хоча при голодуванні не потрібно постільний режим, але, чим триваліше період голодування, тим частіше виникають різні ускладнення (слабкість, головний біль, нудота, сонливість).
  • Недотримання рекомендацій щодо виходу з голодування може різко знизити ефект голодування для схуднення.
  • Перехідний період після виходу з голодування займає мінімум стільки ж часу, скільки саме голодування. Саме в цей період багато зриваються, починають їсти все підряд і набирають назад всі втрачені кг.


Ще статті на тему голодування:

  • Користь голодування.
  • Голодування на воді (Частина 1).
  • Голодування на воді (Частина 2).
  • Голодування по ...
  • Ускладнення при голодуванні - що робити?
  • Ацидотический криз.
  • Голодування - відео.
  • Невідомі чудеса голодування.

Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення