Ти тут

Вітаміни дуовіт - вся користь в двох пастилках

Зараз стало модно стежити за своїм здоров`ям. І для більшості з нас це прагнення зберегти здоров`я і молодість стає нормою життя. Люди, нарешті, усвідомлюють, що найцінніше в житті - це здоров`я, яке не купиш ні за які гроші. І, виявляється, що здоровій людині підтримувати такий стан набагато легше, простіше, як би це некрасиво звучить, дешевше, ніж хворому повернути втрачене. Для підтримки здоров`я свого організму потрібно, по суті справи, не так вже й багато - правильне, раціональне харчування, заняття посильними фізичними вправами, збереження позитивного емоційного світосприйняття.

Раціонально харчуватися, можливо, виходить не завжди. Тому є багато причин. Але допомогти організму отримати всі необхідні вітаміни і мікроелементи можна, приймаючи вітамінно-мінеральні комплекси. Наприклад, вітаміни Дуовит.

Випускається цей комплекс у вигляді двох пастилок різного кольору - червоного і синього. Вміщені в кожній пастилці вітаміни і мікроелементи підібрані таким чином, щоб не тільки доповнювати, але і підсилювати дію один одного.

Червоні пастилки містять в собі: вітамін А, вітамін С, вітамін D3, вітамін Е, вітамін В1, В2, В6, В12, вітамін РР, фолієву кислоту і кальцію пантотенат.

Пастилки синього кольору включають в себе: залізо, кальцій, магній, марганець, молібден, цинк.

Прийом пастилки кожного кольору здійснюється окремо. Приймати їх потрібно після їжі, запиваючи водою.

Вітаміни Дуовит призначають до застосування дорослим людям і дітям старше 10 років. Для малюків випускаються спеціальні вітамінно-мінеральні комплекси відповідно віковим потребам.

Бережіть себе і будьте здорові!


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення