Ти тут

Дюка: дієта для тих, хто худнути не вміє

Відео: Книга "Я не вмію худнути". Дієта Дюкана. мій досвід. початок.

Відео: П`єра Дюка в студію! Про що мовчать жертви модних дієт?

П`єр Дюка - людина, яка вчинила переворот в системі схуднення. Він написав відомий бестселер «Я не вмію худнути», який за підсумками продажів 2000 року у Франції перевершив успіх «Гаррі Поттера».




Що ж забезпечило успіх даної дієті? Те, що лікар презентував систему, завдяки якій вага не просто знижується, але і після утримується в межах норми. У дієті від французького лікаря є 72 продукту, рекомендованих до вживання. Вони притупляють почуття голоду. У день вживати до півтора літрів води.

Відео: худну ПО Дюканов! АТАКА! 1 день

Дієтологія від Дюка: основні етапи

біографія Дюка - Це біографія звичайного лікаря-невролога, який одного разу вирішив допомогти найкращому другові, розробивши для нього спеціальну дієту. Харчуючись тільки водою і білковою їжею, за п`ять днів перший пацієнт дієтолога скинув більше двох кілограм. Успіх дієти дозволив Дюканов займатися наступні 30 років виключно розробкою системи харчування для бажаючих схуднути. всього ж дієти Дюка складаються з декількох етапів. Перший етап: «Атака». Пацієнт харчується високобілкові продуктами, на перетравлення яких йдуть практично всі сили організму. Відбувається втрата ваги до 4 кг.

Пацієнт переконується, що Дюка - це справжній чарівник! Другий етап: «Круїз». До 72 білкових продуктів додаються 28 видів овочів, які вживають в сирому, вареному, запеченому вигляді. Втрачається до 1 кг в тиждень. Третій етап: «Консолідація». У цей період йде закріплення результатів. До 100 дозволеним продуктам додаються звичні страви з картоплі, солодощі, фрукти. Один день в тиждень віддається вживання строго білкової їжі. Четвертий етап: «Стабілізація». Тепер необхідно повернутися до продуктів з першого етапу «Атака», щоб дана французька дієта дала потрібний результат.

Недоліки дієтології Дюка

Незважаючи на порівняно швидкі результати і утримання нормальної ваги, дієтологія Дюка має і свої недоліки. Вона абсолютно не підходить вегетаріанцям, які не вживають в їжу білкові продукти з м`яса. Другий істотний недолік: дорожнеча пропонованих Дюканов морепродуктів. Третій: порушення в організмі балансу вітамінів і мінералів.


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення