Ти тут

Відгуки про шоколадної дієті

Сьогодні існує велика кількість різноманітних дієт, які дозволяють знизити вагу. Шоколадна дієта була розроблена досить давно і користується великою популярністю, адже це смачно і корисно і сприяє гарній фігурі.
зміст:

Б`ємо по калоріях

Шоколадна дієта є ідеальним варіантом для людей, які не можуть і дня уявити без шоколаду в своєму раціоні харчування. Але дієта може бути дійсно ефективною у людей, які не мають ніяких проблем зі здоров`ям, зокрема ризику розвитку цукрового діабету і гіпертонії, так як в період «дієтичного» шоколадного харчування в організм буде надходити велика кількість кофеїну і цукру.
Білий і молочний шоколад
Для того, щоб позбутися від зайвих 4-6 кілограмів, необхідно вживати шоколад 5-7 днів, якщо після закінчення дієти ваш раціон харчування буде включати корисну і збалансовану їжу, то хороші результати і прекрасне тіло не змусять себе довго чекати.
У багатьох бажаючих виникає питання, який саме шоколад найкраще підбирати для дієти. Адже звичайний «Мілка» тільки сприяє набору зайвих 3 кілограм за тиждень. В першу чергу, шоколад повинен містити велику кількість какао-бобів, адже саме цей компонент буде посилювати процес метаболізму в організмі, і спалювати зайві жири.
На замітку: шоколадна дієта виключає вживання дієтичного та молочного шоколаду, так як ці продукти не принесуть ніякої користі для вашого організму. Звичайно, результати ви отримаєте і з застосуванням таких типів шоколаду, то насичений чорний, гіркий шоколад - Ось він, справжній борець із зайвими кілограмами!

Раціон харчування

Зразкове меню, якого варто дотримуватися протягом усього шоколадної дієти, виглядає так:
  1. Сніданок обов`язково повинен складатися з фруктового салату (яблуко, апельсин, грейпфрут, лайм, ківі) не варто використовувати банан і горіхи, так як це продукти висококалорійні, яким в даній дієті не місце. На сніданок також можна готувати геркулесовую кашу і додавати шматочки фруктів. Якщо з ранку ви не розпорядженні достатню кількість часу, щоб приготувати повноцінний сніданок. Можна просто вжити якийсь фрукт, бажано, грейпфрут.
  2. Через годину-півтори після сніданку невеликий перекус шоколадом, 10 гр;
  3. Обід: найкраще в цей час приготувати якісь макаронні вироби, наприклад, пасту. До макаронів обов`язково потрібно подати овочевий салат, який заправити нежирною сметаною. М`ясо повинно бути приготовлено на пару, або зварено.
  4. Після обіду можна перекусити фруктами під шоколадним мусом, а також гірким шоколадом 20 гр;
  5. Вечеря: на вечерю знову в свій раціон включаємо макаронні вироби. Це можуть бути ріжки з якимось соусом. Обов`язково доповнюємо вечерю овочевим рагу або якимись фруктами.
  6. Перекус після вечері - гіркий шоколад 10 гр.

шоколад

Протипоказання

Перше і основне протипоказання - це індивідуальна непереносимість шоколаду. Також, якщо у вас підвищений рівень холестерину і ЛПНЩ, то краще за все проконсультуватися з лікарем, перш, ніж починати цю дієту, так як щоденне вживання шоколаду може негативно відбитися на стані здоров`я.
Надмірна вага і ожиріння - Це, також протипоказання до вживання шоколаду в такій кількості.

Основні правила

Незважаючи на те, що відгуки про шоколадної дієті на 90% позитивні, все ж необхідно дотримуватися деяких правил, які дозволять не тільки скинути зайву вагу, але і принести користь своєму організму:
  • для дієти необхідно вибирати шоколад, який містить мінімальну кількість емульгаторів, барвників та інших добавок хімічного походження. Чим більше у вашому раціоні буде натуральних продуктів, тим менше шкоди ви завдасте своєму організму;
  • дієта передбачає вживання в перервах між основним харчуванням, кава. Найкраще вибирати натуральну мелену кава, а не розчинні аналоги, так як користі від подібних напоїв ніякої;



  • здійснювати вихід з дієти необхідно поступово, так як шоколадні продукти, нехай і незначно, але все ж впливають на печінку, а різка відмова від шоколаду може негативно відбитися на стані цього органу;
  • після закінчення шоколадної дієти, варто на 10-14 днів повністю виключити з раціону свого харчування сіль. Так як після дієти організм знаходиться в досить обезвоженном стані, то сіль, яка буде осідати в організмі, стане причиною постійних набряків;
  • повторно використовувати дану методику слід не раніше, ніж через півтора місяці.

Відгуки

  • Олена, 33 роки
Шоколадна дієта для мене була справжньою знахідкою. До літнього сезону вирішила трохи привести свою фігуру в форму, тому і обрала дану методику, так як за тиждень можна скинути до 5 кг, при цьому раціон харчування буде складатися з продуктів, які я люблю. Через 7 днів мій вага зменшилася рівно на 5,5 кілограмів, результати мене дуже порадували, та й відчувати себе стала набагато краще.
  • Єлизавета, 21 рік
Інформацію про такий незвичайний метод схуднення я дізналася на просторах Інтернету і вирішила спробувати. Дієта у мене тривала 5 днів, за які мені вдалося скинути 3 кілограми, для такого нетривалого періоду це дуже хороший результат. До того ж смачний перекус протягом дня - це приємний бонус, раджу всім!

шоколадна дієта серед багатьох жінок популярна. Однак, вона має масу протипоказань, які слід враховувати до того, як ви почнете худнути за цією методикою. Варто бути обережним, тому що все добре в міру, і в даному випадку це стосується шоколаду.

Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення