Ти тут

Дієта «6 пелюсток». Меню. Відгуки та результати

Армія бажаючих позбутися від зайвих кілограмів зростає неухильно з року в рік, і дієтологи усіма силами намагаються їм допомогти, навперебій пропонуючи свої методики. За деякими даними, вони вже встигли придумати близько 30 тисяч дієт. Всіх їх об`єднує одне: строгі рамки обмежень, утриматися всередині яких не кожному по плечу. І ось для того, щоб хоч якось скрасити настільки нерадісне час, надати моральну підтримку бажаючим схуднути і з`явилися на світ «6 пелюсток» - дієта, автором якої вважають шведку Анну Юхансон.

6 пелюсток. Відгуки та результати. Меню для тих, що худнуть

До речі, це той випадок, коли назва дієти може внести певну плутанину. При фразі «Дієта 6 пелюсток» перед очима постає картина: замучена жінка, яка встає з ліжка тільки для того, щоб з`їсти весь денний раціон - один пелюстка ромашки і знову лягти назад, і так цілих 6 днів. Схуднення - дуже швидке. Але до могили залишається зовсім трохи ... Але, на щастя, все не так жахливо, навіть навпаки: «6 пелюсток» - не найсуворіша з описаних нами дієт.

«Намалюємо ми квітка ...»

На перший погляд в цій дієті немає нічого особливого: стандартний варіант чергування білкових і вуглеводних меню. Однак спритна шведка запропонувала перетворити сумне захід у захоплюючу гру. Для цього потрібно всього-на-всього намалювати квіточку з 6 пелюстками, вирізати його і повісити туди, куди найчастіше звертає свій погляд людина, що сіла на дієту. Зрозуміло, що це - джерело кулінарних спокус, а саме - холодильник. На пелюстках зробити написи: «Рибний», «Овочевий», «Курячий», «Злаковий», «Сирний», «Фруктовий» і після закінчення дня, виконавши всі приписи пані Юхансон, з почуттям глибокого задоволення їх відривати.

До гри цієї підключилися мільйони жінок у всьому світі, і ось які відгуки про дієту 6 пелюсток найчастіше можна прочитати:

«Я вдячна автору цієї дієти! Новий режим харчування допоміг мені легко скинути 10 кілограмів, і я не збираюся зупинятися! »

Такий результат вражає, але частіше все-таки говорять про більш скромних досягнення - схудненні на 3,5-5 кг.

Головні переваги «квіткової» дієти - невелика тривалість (всього-на-всього 6 днів) і відносне продуктове різноманітність. Якщо її порівнювати з тією ж японської дієтою, на якій треба сидіти два тижні і яка дуже жорстка, то переваги 6 пелюсток більш ніж очевидні.

Механізм методики, розробленої Ганною Юхансон, полягає в чергуванні монодієт: за білковим днем йде вуглеводний, і порядок цей порушувати не можна. Організм, отримуючи протягом доби одноманітну їжу, щоб її перетравити, буде змушений вдаватися до допомоги своїх енергетичних «резервів» у вигляді жирових відкладень. Причому, як вважає автор «6 пелюсток», саме протягом перших 24 годин монодиета найбільш ефективна. А значить - безглуздо і шкідливо «сидіти» на ній більше доби.

Як відзначають багато, дієта «6 пелюсток» меню має досить різноманітне, і, найголовніше, в ній дозволяється застосовувати сіль, в розумних кількостях, природно.

Пелюстки місцями не міняємо!

Ця заповідь підлягає найсуворішому виконанню, інакше, як стверджує пані Юхансон, всі зусилля можуть виявитися марними. Адже кожної монодиете відводиться своя, унікальна роль.

  • Пелюстка перший - рибний.

Завдяки цьому чудовому продукту організм запасається поліненасиченими кислотами, які роблять благотворний вплив на роботу головного мозку, серцево-судинної системи.

  • Пелюстка другий - овочевий.

У цей день організм отримує рослинні вуглеводи, за якими вже встиг «скучити» напередодні. Крім того, поповниться і вітамінна комора, що для підтримки здоров`я має неоціненне значення.

  • Пелюстка третій - курячий.



Знову відбувається заповнення встиг утворитися дефіцит білка. Причому, саме курячий білок має в своєму складі найважливіші амінокислоти, без яких організм не може нормально функціонувати.

  • Пелюстка четвертий - злаковий.

Разом з ними поставляються складні вуглеводи, які йдуть в комори глікогену, необхідного для синтезу глюкози в разі екстрено виникла в ній потреби.

  • Пелюстка п`ятий - сирний

Організм отримує крім білка ще й найважливіші мінеральні елементи (кальцій, наприклад).

  • Пелюстка шостий - фруктовий.

Знову складні вуглеводи, вітаміни, фруктоза.

І протягом усіх 6 днів для перетравлення монодіетіческой їжі організм використовує жирові відкладення, так стверджує автор цієї методики.

Пелюстка за пелюсткою ми худнемо з вами

Дієта «6 пелюсток»: докладний меню

Його відшукати зовсім нескладно, дуже багато ресурсів навперебій пропонують свої варіанти. Однак все підкреслюють, що в «квіткової» дієті є певні закони, вимоги яких потрібно обов`язково виконувати. це:

  • випивати в день 1,5 літра негазованої води;
  • обмежити кількість кави, віддавши перевагу зеленому чаю;
  • не вживати цукор в будь-якому вигляді.

Стандартне меню може виглядати наступним чином.

рибний день

0,5 кг (за деякими версіями, до 1 кг) риби дозволяється скуштувати в перший день «пелюсткової» дієти. Готувати її можна будь-яким способом, за винятком обсмажування. Можна зварити суп, але в якості інгредієнтів допустимо тільки невелика кількість зелені. Солити можна, але без фанатизму.

овочевий день

1,5 кг овочів (крім картоплі, бобових і кукурудзи) Можна гасити, запікати. Дуже рекомендуються салати (без заправки!), Дозволені овочеві соки (без цукру).

курячий день

Грудка без шкірки (0,5 - 0,8 кг) у відварному, тушкованому, запеченому вигляді. Можна відварити трохи бульйону, заправити його зеленню і трохи посолити.

злаковий день

Будь-які каші на воді (0,3 кг в перерахунку на суху речовину), природно, без додавання олії. дозволяються висівки, зернові хлібці.

сирний день

0,5 кг знежиреного сиру, ні в якому разі його не можна підміняти ніякими глазурованими сирками, десертами. Чи не забороняється вжити протягом дня 2 склянки нежирного молока.

фруктовий день

1 1,5 кг різноманітних фруктів (крім бананів і винограду) Можна запекти в духовці з корицею, лимонною цедрою. Дозволяється пити свіжовичавлені соки.

Ось приблизно так і виглядає дієта 6 пелюсток, рецепти її страв багатий на вигадку народ оновлює регулярно. Ось деякі з них:

  • фрикадельки

0,5 кг тріски або минтая перемолоти з невеликою цибулиною і зеленню, посолити, поперчити. Зліпити невеликі фрикадельки, викласти їх у форму, дно якої застелене пергаментним папером і запікати при температурі 120 градусів протягом 20 хвилин.

  • гречані коржики

1 стакан (200 мл) добре розвареної гречки, 1 ст. ложка житніх висівок, прянощі - за смаком. У кашу додати склянки кип`яченої води, подрібнити блендером. Потім додати висівки, прянощі і все ретельно перемішати. На застелене пергаментом деко розкласти коржі, поставити випікатися в розігріту духову шафу (150 градусів) на 10-15 хвилин, поки коржі не покриються рум`яною хрусткою скоринкою.

Дієта з 6 пелюсток. Це вам не квіти їсти!

Відео: Дієта 6 пелюсток, результати дієти 6 пелюсток, чому я вибрав дієту 6 пелюсток

Дієта «6 пелюсток»: відгуки та результати

Кількість прихильників «квіткової» дієти зростає неухильно, вони вважають, що вона «не така вже й голодна» і переноситься досить легко (головне, не забувати відривати пелюстки і зважуватися). Багато хто помітив за собою наступне:

Відео: Мій досвід Дієти 6 пелюсток -10 кг!

«Почавши дієту, я не могла дочекатися останнього сьомого дня, коли можна буде з`їсти те, що мені найбільше подобається. Але коли настав цей день, я зрозуміла, що більше не хочу повертатися до надмірностей в їжі ».

Це, мабуть, можна вважати головним досягненням будь-якої дієти: коли людина починає стежити за своїм раціоном і не навантажувати організм переварюванням різних «смачненького».

Однак є і чимала кількість скептиків, які сумніваються як у ефективності «6 пелюсток», так і в реальності самої Анни Юхансон, називаючи її вигаданим персонажем, який був створений досить талановитою командою дієтологів, психологів і маркетологів. Створивши яскраву «обгортку» свого продукту, вони ставлять під загрозу здоров`я людей, купівшіхся на їх рекламний хід.

Ось які відгуки можна зустріти досить часто:

«Не можу сказати про дієту 6 пелюсток нічого хорошого. На третій день стала відчувати слабкість і мало не зомліла, навіть вставати з ліжка було важко ».

Це стан фахівці пояснюють перенасиченням організму білками, в результаті неповного розпаду яких відбувається інтоксикація небезпечними метаболітами. Багато хто скаржиться на головні болі, що пояснюється повною відсутністю цукру в «квітковому» меню (а мозок вимагає глюкозной підживлення).

Тому перш, ніж малювати квітку і приклеювати його на дверцята холодильника, потрібно реально зважити всі «за» і «проти». Адже, як вважають фахівці, більше шансів схуднути без шкоди здоров`ю у тих людей, у кого в порядку ендокринна система, хто володіє стійким «харчовою поведінкою», не має звички заїдати стрес, а зайва вага нажив через сидячої роботи. У будь-якому випадку, краще все-таки порадитися з лікарями, адже вони далеко не всі «шкідники» і зможуть застерегти від необдуманих вчинків.

А взагалі, треба більше рухатися, бути помірним в їжі, влаштовувати зрідка розвантажувальні дні - ось, мабуть, це і буде найкраща дієта.


Поділися в соц мережах:

Схожі повідомлення